تعلیق وظایف چند مقام پولیس هرات در پی سرقت‌های مسلحانه در این ولایت

کوکچه پرس80 نمایش هاآخرین بروزرسانی:دوشنبه ۲۹ جوزا ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴ قبل از ظهر
تعلیق وظایف چند مقام پولیس هرات در پی سرقت‌های مسلحانه در این ولایت

خبرگزاری رصد: حکومت محلی هرات در پی سرقت مسلحانه در یک مارکیت تجارتی در شهر هرات، وظایف چند مقام پولیس این ولایت را به حالت تعلیق در آورده است.

جیلانی فرهاد، سخنگوی والی هرات روز گذشته (یک‌شنبه ۲۸ جوزا اعلام کرد: «دزدان مسلح، ظهرامروز به ارزش ۳ میلیون افغانی پول نقد دکانداران مارکیت هریرود، درجنوب شهر هرات را به تاراج بردند. به تعقیب این دزدی مسلحانه پرسش‌برانگیز، هیاتی ازسوی والی هرات به ترکیب نمایندگان مقام ولایت، شورای ولایتی، سارنوالی، قوماندانی زون انصار وبخش‌های ذیربط غرض بررسی چگونگی این دزدی مسلحانه توظیف شد. درنتیجه بررسی‌های این هیات، وظیفه سارمن خدابخش آمرحوزه دوم امنیتی به‌حالت تعلیق درآمد و موصوف غرض تحقیقات بیشتربه ارگان‌های عدلی و قضایی معرفی شد».

آقای فرهاد هم‌چنان افزوده است که وظایف سایر مسوولان این حوزه نیز تعلیق شده و غرض تحقیق و تعقیب به ارگان‌های عدلی و قضایی معرفی شده‌اند.

از سویی هم، به گفته این مقام ولایت هرات، در پیوند به این رویداد، مدیر امنیت ملی حوزه دوم امنیتی شهر هرات نیز به نهادهای عدلی و قضایی معرفی شده است.

جیلانی فرهاد می‌گوید که برای بررسی رویدادهای اخیر به‌خصوص سرقت‌ مسلحانه مارکت تجارتی هریرود، هیاتی از وزارت داخله از کابل به ولایت هرات خواهد آمد.

The post تعلیق وظایف چند مقام پولیس هرات در پی سرقت‌های مسلحانه در این ولایت appeared first on خبرگزاری رصد.

خبرگزاری رصد

Advert test
۱۳۹۶-۰۳-۲۹
کوکچه پرس