نگهبانی محافظان مسلح از بیلبوردهای تبلیغاتی حکمتیار!

252 نمایش هاکوکچه پرسآخرین بروزرسانی:چهارشنبه ۱۷ عقرب ۱۳۹۶ - ۱:۵۸ بعد از ظهر
نگهبانی محافظان مسلح از بیلبوردهای تبلیغاتی حکمتیار!

نیروهای مسلح حزب اسلامی در سرتاسر کابل بطور شبانه روزی از تابلوهای تبلیغاتی «گلبدینحکمتیار» محاظفت و نگهبانی میکنند. حزب اسلامی برای محاظفت از بیلبوردهای حکمتیار در سطح شهر کابل، نیروهای محافظ مسلح استخدام کرده و کار آنها فقط نگهبانی از این تابلو ها است!

این اقدام حزب اسلامی در پی آن صورت میگیرد که مردم کابل برای نشان دادن خشم و انزجار خود از «قصاب کابل» بارها اقدام به پاره نمودن و یا رنگ پاشی به بیلبوردهای تصویر حکمتیار نموده اند.

کارشناسان این اقدام عجیب حزب اسلامی را نشانه تزلزل و عدم ثبات این حزب در جامعه افغانستان و بیانگر اوج خشم و مفرت مردم از شخص حکمتیار تفسیر میکنند.

این روزها یک سند به رسانه‌ها درز کرده است که ۹۰ محافظ دیگر هم به لست محافظین حکمتیار افزوده شده است که معاش دو ماه شان مبلغ ۵میلیون افغانی از سوی حکومت اجرا شده است.

آقای حکمتیار، اگر جنگ افغانستان قومی است. این کدام قوم است که؛ هر روز با انفجار و انتحار مردم افغانستان را به خاک و خون می کشاند. این کدام قوم است که؛ مکتب، مدرسه، مسجد و دانشگاه را به آتش می کشد. این کدام قوم است که؛ دختران و پسران را در بخش های از کشور از تعلیم و تحصیل باز داشته است. این کدام قوم است که؛ سربازان و افسران شجاع کشور را که فرزندان اقوام ازبیک، تاجیک، پشتون، هزاره، ایماق و … هستند به شهادت می رساند. این کدام قوم است که؛ امروز با وحشت و ترور دارد مانع پیشرفت افغانستان قرار گرفته است. این کدام قوم است که؛ نمی گذارد افغانستان به صلح، ثبات و آرامش برسد.

آقای حکمتیار، مردم افغانستان با فرستادن فرزندان شان در صف نیروی های امنیتی برای دفاع از افغانستان و عزت مردم باور دارند که؛ مردم و نیروهای امنیتی شان در مقابل یک گروه جنایتکار و مزدور بنام طالب می جنگند و در دفاع قرار دارند.

آقای حکمتیار شخص شما هنوز مثل گذشته نیت و برنامه بر یک جنگ قومی دارید و این متاسفانه در سخنان شما پیداست. اما در شرایط امروز این فرصت را ندارید. تنها فرصُت در اختیار شما، پاک کردن خون سرخ مردم از دستانت است.

۱۳۹۶-۰۸-۱۷ ۱۳۹۶-۰۸-۱۷
کوکچه پرس