نیمار به رئال مادرید می‌رود

101 نمایش هاکوکچه پرسآخرین بروزرسانی:یکشنبه ۲۶ قوس ۱۳۹۶ - ۷:۰۱ بعد از ظهر
نیمار به رئال مادرید می‌رود

نیمار، فوق ستاره برزیلی در آینده ای نزدیک از پاریسن ژرمن راهی رئال مادرید خواهد شد.

ایگناسیو میگلز، خبرنگار روزنامه اسپانیایی آس، در برنامه زنده تلویزیونی از تصمیم نیمار برای پیوستن به تیم فوتبال رئال مادرید پرده برداشت. او در پاسخ به سئوال مجری برنامه که پرسید از نیمار چه خبر است، گفت: همانطور که می دانیم نیمار با وجود رضایت از دستمزد دریافتی در پاریسن ژرمن فرانسه به خاطر انتقال به این تیم خودش را سرزنش می کند و از پیوستن به سن ژرمن راضی نیست.

وی تصریح کرد: واقعیت این است که او می خواهد به رئال مادرید ملحق شود و دوست دارد این انتقال جنجالی در ژوئن سال آینده اتفاق بیفتد. نیمار حتی این موضوع را با دوستان نزدیکش هم مطرح کرده است.

خبرنگار این روزنامه معتبر اسپانیایی درپایان اظهارداشت: با وجود اینکه نیمار می داند جدایی بعد از یک فصل می تواند یک شکست محسوب شود، حاضر نیست حتی یک فصل دردیگر هم در پاریس بماند و به همین دلیل می خواهد در تابستان  آینده از پاریسن ژرمن جدا شود.

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید به خبر حاکی از احتمال پیوستن همتای برزیلی‌اش به او در سانتیاگو برنابئو روی چندان خوشی نشان نداد.

در دو سه ماه گذشته شایعاتی درباره احتمال جدا شدن نیمار از پاری‌سن‌ژرمن و پیوستن او به رئال مادرید مطرح شده است که اظهارات اخیر فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید در مراسم توپ طلا سال ۲۰۱۷ هم به این شایعه دامن زد، وقتی که گفت که این ستاره برزیلی در سانتیاگو برنابئو شانس بیشتری برای بردن توپ طلا دارد.

رونالدو تا پیش از این درباره احتمال هم‌تیمی‌ شدنش با نیمار اظهارنظر نکرده بود و بازی شب گذشته (شنبه) کهکشانی‌ها در فینال جام جهانی باشگاه‌ها فرصتی به خبرنگاران داد تا از او نظرش را در این خصوص جویا شوند که با واکنش سرد این ستاره پرتغالی مواجه شدند.

رونالدو در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد نیمار به عضویت باشگاه رئال مادرید در آید، اظهار داشت: بله ممکن است، بله … اما این مسئله چیزی نیست که به من بستگی داشته باشد. وظیفه من در باشگاه رسیدگی به چنین مسائلی نیست. ببینیم چه می‌شود.

۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۳۹۶-۰۹-۲۶
کوکچه پرس