مردم سمنگان: عطامحمد نور رهبر ماست

127 نمایش هاکوکچه پرسآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۳۰ قوس ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
مردم سمنگان: عطامحمد نور رهبر ماست

به گزارش کوکچه صد ها تن از باشنده های ولایت سمنگان مشمول نمایندگان مردم، فرماندهان، بزرگان قومی، متنفذین، علمای دینی و جوانان با حضور در اقامتگاه سترجنرال عطامحمد نور والی بلخ و رییس شورای اجرایی جمعیت اسلامی، به علاوه مخالفت با اقدام اخیر حکومت، هرگونه حمایت و پشتیبانی شان را از سترجنرال عطامحمد نور والی بلخ و رییس شورای اجرایی جمعیت اسلامی، ابراز داشتند.

در این دیدار، بزرگان ولایت سمنگان با ابراز امتنان از رهبری نیک و تلاش های آقای نور، ایشان را رهبر مردمی و فرزند دلسوز خویش خواندند و حضور ایشان را در بلخ، عامل آرامش شمال و بلخ عنوان و تاکید داشتند که حکومت با اقدامات عجولانه اش نباید، با سرنوشت و آرامش مردم بازی کند.

مردم سمنگان یکصدا هرگونه حمایت خویش را از آقای نور اعلام کردند و تذکر دادند که آنان با هر اقدام عجولانه و خلاف منافع مردم، مبارزه میکنند.

عطامحمد نور با سپاسگزاری از حضور پرشور و دیدگاه های ارزشمند مردم ولایت سمنگان، هراقدامی را که در جهت انحصار و دسیسه سازی باشد، محکوم به شکست و غیر قابل قبول خواند. وی از حمایت مردم به عنوان بزرگترین سرمایه یاد کرد و اذعان داشت که با تمام قوت از حق مردم پاسداری میکند.

۱۳۹۶-۰۹-۳۰ ۱۳۹۶-۰۹-۳۰
کوکچه پرس