حکمتیار: تروریست های داعش از مسیر ایران به افغانستان منتقل می‌شوند

160 نمایش هاکوکچه پرسآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۱۴ جدی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹ بعد از ظهر

به گزارش کوکچه گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی افغانستان امروز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری اظهار داشت:  داعش از مسیر ایران به افغانستان منتقل می‌شوند.  ایران بازی را که در سوریه و عراق انجام داد، می‌خواهد در افغانستان نیز آغاز کند.  ایران داعش را در شمال افغانستان منتقل می‌کند.

وی گفت: به هیچ کس اجازه نصب سیستم را نخواهد داد.

گلبدین حکمتیار، رهبر حزب اسلامی، در جریان گفت و گو در مورد این که برخی از مردم سعی دارند سیستم کشوری را به چالش بکشند و از آنها جلوگیری کنند، گفت: هیچ کس نمی تواند این سیستم را متوقف کند.

او افزود که سیستم در حال تغییر است اما در بهترین حالت. او بار دیگر از تمام گروه های مخالف خواست تا برای یک افغانستان پایدار و محل کار برای بازسازی، توسعه و ثبات این کشور کار کنند.

حكمتيار از همه سازمانهاي سياسي خواست تا مذاكرات خود را به شدت ادامه دهند تا آنهایی كه به وحدت ملي كشور لطمه مي زند، جلوگيري شود.

گلبدین حکمتیار: کسانی که ادعا می‌کنند زندانیان حزب اسلامی با داعش رابطه دارند و در این مورد «افتراح» می‌بندند باید ادعای شان را ثابت کنند و نام یک شخص را افشا کنند. قبلاً امرالله صالح مدعی شده بود که بیش از ۲۰تن از زندانیان داعش رابطه تازه و قبلی با گروهحکمتیار دارند.

خبر تکمیلی متعاقبلا منتشر می شود…..

۱۳۹۶-۱۰-۱۴
کوکچه پرس