افغانستان زیبا‌ترین زنان جهان را دارد

کوکچه پرس1,228 نمایش هاآخرین بروزرسانی:سه شنبه ۱۰ دلو ۱۳۹۶ - ۴:۳۸ بعد از ظهر

در بیشتر مواقع و خارج از فضای سیاسی زمانی که در یک محفل دوستانه یا گردهم آیی خودمانی حضور داشته باشید و دقت کنید، متوجه خواهید شد که بیشتر مردان به ویژه پسران جوان در مورد دختران و زنان صحبت می‌کنند.

به همین ترتیب زنان و دختران نیز در محفل و فضای دوستانه‌ای شان در مورد خود شان و زنان دیگر سخن می گویند و گاهی هم در مورد مردان. شما حتمن برای یکبار و به صورت اتفاقی متوجه آن شده‌اید.

نام این موجود جالب توجه را زن گذشته اند که شما (مردان) در حضور آنان( زنان) با نگاهی نمی‌توانید در باره تمام زیبایی وجود شان صحبت کنید.

شاید این روز‌ها به لطف لوازم آرایش همه زن‌ها زیبا شوند؛ اما تعداد کمی از خانم ها هستند که زیبایی شان بدون استفاده از لوازم آرایشی قابل توصیف است. در این میان تازه ترین رده بندی از کشور‌های که زیبا‌ترین زنان دنیا را دارد منتشر شده و البته افغانستان در صدر فهرست قرار دارد. خبرنامه

امروز‌ه به لطف لوازم آرایش اکثر زنان زیبا به نظر می‌رسند اما زنان که زیبایی طبیعی دارند و بدون استفاده از لوازم آرایشی قابل توصیف هستند تعدادشان اندک است. در این جا تازه‌ترین رده‌بندی، زنان ۱۵ کشور را می‌بینیم که زیبا‌ترین زنان جهان را دارند.

مکزیک

افغانستان

جامایکا

هند

روسیه

فرانسه

ونزوئلا

ازبکستان

عراق

آرژانتین

ایتالیا

ایران

چین

اوکراین

بلغارستان

۱۳۹۶-۱۱-۱۰
کوکچه پرس