تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ از مناطق مسکونی به ترکیه حمله می‌کنند

پهپادهای ارتش ترکیه در چارچوب عملیات شاخه زیتون در منطقه عفرین حملات اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از مناطق مسکونی به سوی خاک ترکیه را به تصویر کشیدند.

کوکچه پرس428 نمایش هاآخرین بروزرسانی:چهارشنبه ۲۵ دلو ۱۳۹۶ - ۲:۰۲ بعد از ظهر

دستگاه های پرنده هدایت پذیر از دور« پهپاد» ارتش ترکیه در چارچوب عملیات شاخه زیتون در منطقه عفرین حملات اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از مناطق مسکونی به سوی خاک ترکیه را به تصویر کشیدند.

عاملان حمله به ختای، ریحانلی و کیلیس که موجب کشته شدن ۷ غیرنظامی و مجروحیت ۱۱۳ نفر دیگر شدند نیز توسط این پهپادها به تصویر کشیده شدند.

در تصاویری که از محلات حاشیه ای جندیرس در غرب عفرین گرفته شده است، سه تروریست لباس شخصی در اطراف یک خودروی نظامی مجهز به توپ دیده می شود. همچنین یک خودروی حامل ضدهوایی به تروریست ها نزدیک شده و پس از توقفی کوتاه از آن محل دور می شود.

تروریست ها پس از استقرار این خودرو مجهز به توپ به سوی خاک ترکیه و پس از تنظیم نقطه پرتاب، شلیک کرده و به سرعت از محل دور می شوند.

این تروریست ها که ثانیه به ثانیه از سوی پهپادها تعقیب می شوند، کمی بعد به پایگاه متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.گ می رسند. در این تصاویر حضور تروریست های دیگر نیز در پایگاه مذکور دیده می شود.

یکی دیگر از جزییات جالب توجه در این تصاویر سوزاندن لاستیک توسط اعضای این گروه تروریستی برای ممانعت از تصویربرداری از پایگاه و بستن زاویه دید آنها است.

نیروهای مسلح ترکیه با شلیک مستقیم و دقیق مقر این گروه تروریستی در جندیرس که در آن مخفی شده بودند را کاملا منهدم کردند که تصاویر آن نیز توسط پهپادها به ثبت رسید.

– شلیک ۹۸ راکت و خمپاره از عفرین به خاک ترکیه طی ۲۴ روز

گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ پس از آغاز عملیات شاخه زیتون از ۲۱ ژانویه تاکنون ۹۸ حمله راکتی و خمپاره ای به مناطق غیرنظامیدر ختای و کیلیس ترتیب داده اند. در این حملات ۷ غیرنظامی از جمله ۲ سوری کشته شده و ۱۱۳ نفر دیگر نیز زخمی شدند.AA

تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ از مناطق مسکونی به ترکیه حمله می‌کنند
تصاویر یکی از حملات اخیر تروریست ها که غیرنظامیان ترکیه را هدف قرار می دهد، توسط پهپادهای ارتش کشور ثبت شد.
۱۳٫۰۲٫۲۰۱۸
تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ از مناطق مسکونی به ترکیه حمله می‌کنند
۱۳۹۶-۱۱-۲۵ ۱۳۹۶-۱۱-۲۵
کوکچه پرس