قاتل زنجیره‌ای روسی به قتل بیش از ۸۰ زن اعتراف کرد

قاتل زنجیره‌ای روسی به قتل بیش از ۸۰ زن اعتراف کرد

خبرگزاری رصد: یک قاتل زنجیره‌ای روسی مشهور به «گرگ صفت» که به دلیل قتل ۲۲ زن محکوم به حبس ابد است، به تازگی اعتراف کرده که ۵۹ زن دیگر را نیز به قتل رسانده است.

میخائیل پاپ کوف که سابق در سایبریای روسیه پولیس بوده است با اعتراف این ده‌ها مورد قتل دیگر گفته است که او پیش از کشتن این زن‌ها با تبر، چاقو و پیچ‌‌کش، بر آن‌ها تجاوز جنسی نیز کرده است.

یورو نیوز گزارش داده که کمیته تحقیقاتی دولت روسیه گفته است که این قتل‌ها در میان سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۰ صورت گرفته و قربانیان ۱۷ تا ۳۸ سال سن داشته‌اند.

آقای پاپ کوف در ماه جون ۲۰۱۲ پس از این‌که ماموران تحقیق بالای افسران پولیس آزمایش دی‌ان‌ای انجام دادند، بازداشت شد.

در صورتی‌که این موردهای تازه ادعا شده قتل توسط پاپ کوف، تایید شود، او از اندری چیکاتیلوی عصر شوروی سابق، قاتل ۵۳ نفر و الکساندر پیچوشکین، قاتل ۴۹ تن، پیشی گرفته و خطرناکترین قاتل زنجیره‌ای شناخته خواهد شد.قاتل زنجیره‌ای روسی به قتل بیش از ۸۰ زن اعتراف کرد

bigtheme
x

شاید بپسندید

پلیس فاریاب: طالبان ۳ برادری که در گذشته مأموران پلیس بودند، را تیرباران کردند

منابع محلی ولایت فاریاب در شمال افغانستان گفته که افراد وابسته به گروه طالبان سه برادری که درگذشته عضو نیروهای پلیس افغانستان بودند، را بعد از دستگیری صبح امروز تیرباران کردند. در انفجار یک مین کنار جاده یک فرمانده پلیس شاهراه همراه با یک سرباز در ولایت نیمروز در جنوب افغانستان کشته شده‌اند.