هلاکت۲۵ تن از دهشت افگنان در ولایات مختلف کشور

هلاکت۲۵ تن از دهشت افگنان در ولایات مختلف کشور

خبرگزاری آریانا نیوز

آریانانیوز: با راه اندازی عملیات مشترک تهاجمی و تعرضی های ملی دفاعی وامنیتی کشورمان طی  ۲۴ ساعت گذشته، ۲۵ تن دهشت افگن  کشته و ۲۵ تن  دیگر زخمی  گردیده  اند.

درین عملیات مشترک نیروهای دفاعی وامنیتی کشور که به حمایه قوتهای توپچی و هوایی در مربوطات ولایات ننگرهار، کاپیسا، کنر، خوست، غزنی، ارزگان، هرات، کند ، بدخشان،  و هلمند راه اندازی گردیده در مربوطات  ولسوالی  پچیراگام ولایت ننگرهار ۸ تن دهشت افگن هلاک و ۶ تن زخمی، در مربوطات ولسوالی تگاب ولایت کاپیسا ۷ تن دهشت افگن از بین برده شده و ۱۳ تن دیگر زخمی  و در مربوطات خوکه شهر کندز ۸ تن شورشی طالب کشته و ۳ تن دیگر زخمی گردیده اند.

همچنان در نتیجه این عملیات ها در مربوطات ولسوالی قره باغ  و مرکز  ولایت غزنی ۲تن دهشت افگن کشته  و ۳تن زخمی  و  در مربوطات ولسوالی  ده بالا  ولایت ننگرهار  یک دیپوی سلاح و مهمات گروه داعش از بین برده شده است .هلاکت۲۵ تن از دهشت افگنان در ولایات مختلف کشور

bigtheme
x

شاید بپسندید

پلیس فاریاب: طالبان ۳ برادری که در گذشته مأموران پلیس بودند، را تیرباران کردند

منابع محلی ولایت فاریاب در شمال افغانستان گفته که افراد وابسته به گروه طالبان سه برادری که درگذشته عضو نیروهای پلیس افغانستان بودند، را بعد از دستگیری صبح امروز تیرباران کردند. در انفجار یک مین کنار جاده یک فرمانده پلیس شاهراه همراه با یک سرباز در ولایت نیمروز در جنوب افغانستان کشته شده‌اند.