اتلتیک بیلبائو ۱_۱ رئال مادرید؛ اشتباه تکراری لوپتگی و اولین توقف رئال مادرید

کوکچه پرس44 نمایش هاآخرین بروزرسانی:یکشنبه ۲۵ سنبله ۱۳۹۷ - ۲:۳۹ قبل از ظهر

اتلتیک بیلبائو ۱_۱ رئال مادرید؛ اشتباه تکراری لوپتگی و اولین توقف رئال مادرید

پس از مدتی دوری از بازی های باشگاهی در سراسر اروپا  در هفته چهارم لالیگای اسپانیا، اتلتیک بیلبائو در خانه خود سن مامس برابر رئال مادرید ایستاد.

سن مامس
سن مامس

ترکیب ابتدایی دو تیم به شرح زیر بود:

اتلتیک بیلبائو سایمون، مارتینز، آلوارز، اچه بریا، ویلیامز، مونیاین، برچیچه، سوسائتا، دنی گارسیا، دی مارکوس، رائول گارسیا

رئال مادرید کورتوا، راموس، واران، کارواخال، مارسلو، سبایوس، کروس، مودریچ، آسنسیو، بیل، بنزما

لوپتگی بار دیگر در ترکیب خود یک اشتباه تاکتیکی داشت و سبایوس را در پست هافبک دفاعی به میدان فرستاد. موضوعی که در دیدار سوپر کپ اروپا نیز موجب شکست تیمش شده بود. اما با شروع بازی رئال مادرید با علم بر پیروزی بارسلونا و قرار گرفتن این تیم در صدر جدول بازی را بهتر آغاز کرد و روی حرکات آسنسیو، چند باری به دروازه میزبان نزدیک شد اما نتیجه ای برای این تیم در بر نداشت. بیلبائو نیز دل به ضد حملات دوخته بود و در دقیقه ۳۲ نیز به نتیجه رسید. خروج بی اثر تیبو کورتوا این فرصت را به ایکر مونیان داد تا در دهانه دروازه حساب کار را ۱-۰ کند و به این ترتیب نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

بیلبائو - رئال مادرید
بیلبائو – رئال مادرید

در نیمه دوم لوپتگی بسیار زود فهمید که جای سبایوس در هافبک دفاعی نیست. کاسیمیرو به جای او به میدان آمد و ۱۰ دقیقه بعد نیز لوکا مودریچ خسته را بیرون کشید تا ایسکو به میدان بیاید. رئال مادرید که تازه جان گرفته بود در دقیقه ۶۳ روی پاس بیل و ضربه سر ایسکو  کار را به تساوی کشاند. مادریدی ها که موتورشان روشن شده بود، به شدت به سمت دروازه حریف حمله می کردند اما سایمون دروازه بان ۱۰۰ هزار یورویی بیلبائو که از آکادمی این تیم به تیم اصلی رسیده است مانع باز شدن دروازه بیلبائو می شد تا این دیدار با اولین توقف کهکشانی ها در این فصل همراه شود. به این ترتیب رئال با ۱۰ امتیاز فعلا در رتبه دوم قرار گیرد.

منبع: تازه های ورزشی افغانستان و منطقه اتلتیک بیلبائو ۱_۱ رئال مادرید؛ اشتباه تکراری لوپتگی و اولین توقف رئال مادرید

۱۳۹۷-۰۶-۲۵ ۱۳۹۷-۰۶-۲۵
لغو پاسخ
0 comments

Sorry Comments are closed

کوکچه پرس