جامعهخبر و گزارشدیپلماسی

احمد مسعود: با دست خالی با طالبان می‌جنگیم

احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان می‌گوید مردم آماده‌اند علیه طالبان بایستند و برای آزادی مبارزه کنند اما به حمایت نیاز دارند. به گفته او مهم‌ترین چیز حمایت سیاسی و تدارکات است.

شفقناافغانستان- احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت ملی افغانستان می‌گوید مردم آماده‌اند علیه طالبان بایستند و برای آزادی مبارزه کنند اما به حمایت نیاز دارند. به گفته او مهم‌ترین چیز حمایت سیاسی و تدارکات است. او توضیح داده که جبهه مقاومت کمبود تخصص، نیروی انسانی و سرباز ندارد، اما کمبود تدارکات دارد.

به گزارش خبرگزاری شفقناافغانستان؛ آقای مسعود در گفتگویی با روزنامه اندین اکسپرس گفته است هیچ دولتی تاکنون از جبهه مقاومت ملی افغانستان حمایت نکرده و این جبهه با حمایت مردمی در برابر طالبان مبارزه می‌کند.

او در توضیح وضعیت نبردها گفت: “ما از یک طرف، یک گروه تروریستی داریم که توسط برخی از کشورهای مورد حمایت تروریست‌ها حمایت می‌شود و از سوی دیگر، ما میهن‌پرستان دموکراتیک، میانه‌رو و واقعی افغانستان را داریم که برای کشور خود علیه تروریسم بین‌المللی با دست خالی می‌جنگند.”

احمد مسعود گفته است این جبهه از هر کشوری که بخواهد به آنها کمک کند، کمک خواهد پذیرفت. او تاکید کرده که طالبان از گروه‌های تروریستی بین‌المللی حمایت می‌شوند و بر مردم این کشور ستم می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا