امری و رد شایعات، اختلافی با اوزیل ندارم

کوکچه پرس57 نمایش هاآخرین بروزرسانی:شنبه ۲۴ سنبله ۱۳۹۷ - ۱:۱۸ قبل از ظهر

امری و رد شایعات، اختلافی با اوزیل ندارم

به نقل از ساکرنت، بعد از این که اخباری در رسانه‌های انگلیسی از اختلاف بین اونای امری و مسوت اوزیل منتشر شد، این مربی فرانسوی در نشست خبری خود قبل از بازی با نیوکاسل به صحبت درباره‌ آن پرداخت و گفت‌: صادقانه باید این را بگویم که ما روابط خوبی با هم داریم. شاید رسانه‌ها و مردم چیز دیگری بگویند. تلاش خواهم کرد تا باعث اوزیل در تیم شوم. او می‌تواند با کیفیت و عملکردش به پیشرفت تیم نیز کمک کند و طبیعی است که چنین بازیکنی برای تیم مفید خواهد بود نه تنها من با اوزیل ،‌ بلکه با تمام بازیکنان تیمم رابطه خوبی برقرار کرده‌ام.

مسوت اوزیل که از تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان خداحافظی کرده است در رقابت‌های ملی غایب بود و به همراه آرسنال به تمرین پرداخت. در این رابطه سرمربی اسپانیایی توپچی‌های لندنی، گفت‌: شاید یک حس متفاوت برای اوزیل باشد، چون برای اولین بار به همراه تیمش نبود . او از تیم‌ ‌ملی خداحافظی کرده است و  عادت داشت همراه  آلمان باشد. من امیدوار هستم که او در این هفته‌ بتواند بهترین عملکردش را برای ما نشان دهد.

آرسنال باید روز شنبه در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس در حالی به مصاف نیوکاسل برود که تیم لندنی بعد از دو باخت در ابتدای فصل، توانست دو دیدار بعدی خود را با برد به پایان برساند.

منبع: تازه های ورزشی افغانستان و منطقه امری و رد شایعات، اختلافی با اوزیل ندارم

۱۳۹۷-۰۶-۲۴ ۱۳۹۷-۰۶-۲۴
لغو پاسخ
0 comments

Sorry Comments are closed

کوکچه پرس