باز هم رئال مادرید و باز هم جهنم سن مامس!

کوکچه پرس48 نمایش هاآخرین بروزرسانی:شنبه ۲۴ سنبله ۱۳۹۷ - ۲:۲۰ قبل از ظهر

باز هم رئال مادرید و باز هم جهنم سن مامس!

خولن لوپتگی به بازیکنان رئال مادرید اعتماد به نفس و خودباوری را بازگردانده است، آنها حالا باورپذیر تر از هفته های گذشته در میادین ظاهر می شوند، چرا که دیگر نبود زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو در جمع لوس بلانکوسی ها هضم شده و پذیرفته شده محسوب می شود!

خولن لوپتگی
خولن لوپتگی

هواداران رئال مادرید خود بخشی از این بی اعتمادی را به بار آوردند، استقبال بی سابقه کم آنها در بازی افتتاحیه لالیگا از تیم جدید خود باعث شد تا جو منفی علیه رئال مادرید فصل ۲۰۱۸/۱۹ بوجود بیاید اما بسیار سریع تر از آنچه که انتظارش می رفت لوپتگی توانست در این فضای نه چندان مثبت صدای برخی مخالفین را کاملا قطع و جوی ایده آل را در برنابئو پدید بیاورد.

بازیکنان رئال مادرید
بازیکنان رئال مادرید

آنها حالا سایه به سایه بارسلونا در صدر جدول حرکت می کنند و فقط به دلیل تفاضل کمتر در رتبه دوم ایستاده اند، شاید  در این لحظه امید مادریدی ها بیش از هر زمانی به تصاحب رتبه صدرنشینی باشد، اما مانعی بزرگ پیش پای آنهاست! سن مامس و باسک! مجنون ترین و تندخود ترین هواداران لالیگا که حتی ثانیه ای برای شکست دادن حریف در خانه خود امان نمی دهند!

رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو
رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

آمار و ارقام در این باره نمی توانند زیاد اثر بخش در واقعیات ماجرا باشند! چرا که اگر به آمار به جای مانده از تقابل این دو بنگریم متوجه خواهیم شد در ۱۶ تقابل گذشته شان رئال مادرید با برتری خیره کننده عددی روبرو است! ۱۲ پیروزی برای کهکشانی ها و تنها ۱ پیروزی سهم بیلبائو تا ۳ دیدار باقی مانده نیز به تساوی انجامیده باشد.

ادواردو بریزو
ادواردو بریزو

ادواردو بریزو پیش تر مرگ را دور زده بود! بازیکنان بیلبائو فلسفه جنگ و جنگجوی فناناپذیر بودن را از مردی خواهند آموخت که در مبارزه با سرطان در چندی پیش توانسته بود پیروز شود و این بیماری دردناک را شکست دهد تا بتواند با سلامتی کامل به شغل حرفه ای خود یعنی مربیگری بازگردد!

رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو
رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

لغزش کوچکی از رئال مادرید در این مقطع حساس بلای جان آنها در کورس قهرمانی رقابت های لالیگا خواهد بود، هرچند که که مهره های کلیدی این تیم در بازی های دوستانه فیفا دی در هفته گذشته نمایشی خیره کننده از خود ارائه دادند تا نشان از آمادگی بالای مهره های ارزشمند رئال مادرید داشته باشد؛ اما باز هم نباید فراموش کرد که بیلبائو با مردانی چون آرتیز آدوریز، یوری برچیچه، رائول گارسیا، ایناکی ویلیامیز در خانه چون یک افعی هفت سر خواهد بود!

منبع: تازه های ورزشی افغانستان و منطقه باز هم رئال مادرید و باز هم جهنم سن مامس!

۱۳۹۷-۰۶-۲۴ ۱۳۹۷-۰۶-۲۴
لغو پاسخ
0 comments

Sorry Comments are closed

کوکچه پرس