نگاه‌ها

با احمد مسعود چرا در افتاده اید؟

از دیدن برخی صحنه ها و مانور های کودکانه آدم شگفت زده می شود. بجای این که از احمد مسعود، این جوان ارجمند و با پشتکار حمایت صورت بگیرد، یاران و شاگردان نامهربان پدرش در خط مقدم جبهه علیه او قرار گرفته و بجان یگانه پسر یار و معلم ارجمند خود افتاده اند.

برادران عزیز من حاشیه نمی روم، بلکه به سادگی و صراحت می خواهم به شما بگویم که از این کار جز فاصله دادن مردم و خریدن خشم نسل های جوان، هیچ سودی به دست نخواهید آورد؟ آخر چه معیار ها و ضابطه های نزد شما و برای شما مطرح ند که احمد آن ها را نداشته باشد و به موجب این نداشتن مستحق این بی مهری و حق ناشناسی قرار بگیرد.

آقایان اگر شما خدا می خواهید، احمد مسعود یک جوان با خداست، اگر شما دانش می خواهید احمد مسعود با دانش و فاضل است، اگر شما پاکی و طهارت و حیا می خواهید، احمد مسعود پاک و طاهر و با حیاست، اگر شما اخلاق می خواهید، احمد مسعود یگانه ی روزگار خود است، اگر شما شجاعت می خواهید، احمد مسعود شجاع و نترس است، اگر شما احترام می خواهید، احمد مسعود به همه ی شما والله احترام قایل است، اگر شما دغدغه های ملی دارید، احمد مسعود برای افغانستان و همه ی مردم این کشور فکر می کند و بالآخره اگر شما جهاد و نام و اعتبار می خواهید، احمد مسعود فرزند یک مجاهد فرهیخته، سالار بزرگ و نام آشنا در تاریخ معاصر افغانستان است، پس چرا با او در افتاده اید؟

بس است، این نشانه ی بزرگی نیست..
ملاحظه: این صفحه مسئولیت برچسب هایی را که به این نوشته زده می شود و یا تصویر هایی که (در تگ ها و باز نشر ها) به آن اضافه می شود را به عهده ندارد، چون شخص بعینه هدف آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا