توهین جنرال محمد صادق مرادی معاون قوماندانی کابل توسط ویس برمک

این برخورد در جلسه امنیتی وزارت امور داخله افغانستان مبنی بر وضعیت امنیتی در شهر کابل، صورت گرفته است.

کوکچه پرس265 نمایش هاآخرین بروزرسانی:جمعه ۲ سنبله ۱۳۹۷ - ۲:۱۴ بعد از ظهر

در یک نشست امنیتی در کابل، در حالیکه معاون امنیت پولیس کابل از ناکارایی مسئولان در وزارت داخله انتقاد می کرد، وزیر داخله با واژه «بی کفایت» با وی برخورد لفظی کرد.

معاون امنیت پولیس کابل در این نشست گفت که در سطح رهبری فرماندهی پولیس کابل مشکلات زیادی وجود دارد و ما بارها با مسئولان در وزارت داخله ارتباط برقرار کردیم و خواستار ملاقات با وزیر شدیم، اما توجهی صورت نگرفت و صدای ما به گوش کسی نرسید.

اما «ویس احمد برمک» سخنان وی را قطع کرد و گفت: معاون صاحب بی کفایت بنشین در جایت، بنشین. چتیات گفته روان هستی.

«جنرال محمد صادق مرادی» معاون امنیت فرماندهی پولیس کابل خطاب به وزیر گفت: من بی کفایت نیستم، مثل تو آدم عادی نیستم، سر من ریاست نکن، من یک جنرال هستم.

این برخورد اما واکنش های تند کاربران شبکه های اجتماعی را در پی داشت.

«آصف اصیل» می گوید که وزیر داخله و یکی از جنرالان اش که معاون فرماندهی امنیه کابل است، امروز جنگ و برخورد لفظی کرد که این کارها همه پیامد حمله قدرتمند تروریستان در روز عید است.

در همین حال «آرش» می گوید: برخورد وزیر داخله نهایت بی ادبی وی را نشان داد، زیرا بدون دلیل معاون امنیت پولیس کابل را بیاب کرد.

«عصمت عظیمی» می گوید: مرادی امروز از بی کفایتی‌ها و کم توجهی رهبری وزارت داخله به شدت انتقاد کرد و آنچه فرمود، احساس و درد او نسبت به وضعیت کابل بود. او آنچه که رهبری وزارت درخواست ملاقات و ارایه پیشنهاد او را در مورد وضعیت امنیتی کابل رد کرده است، به حضور رسانه‌ها ابراز کرد.

عظیمی گفت که او می‌داند که رهبری وزارت داخله بر تامین امنیت کابل با بی برنامه‌گی تمام به‌سر می‌برد.صداقت و راستی در وجود این آدم وجود دارد و به همین دلیل صبرش لبریز شد و به نقد کسانی‌ پرداخت که ناتوان هستند.

توهین جنرال محمد صادق مرادی معاون قوماندانی کابل توسط ویس برمک
۱۳۹۷-۰۶-۰۲ ۱۳۹۷-۰۶-۰۲
لغو پاسخ
0 comments

Sorry Comments are closed

کوکچه پرس