جهان

رانش زمین در بزرگراه در کلمبیا: 27 نفر جان باختند

رانش زمین در بزرگراهی در کلمبیا رخ داد. اتوبوس مسافربری و بسیاری از وسایل نقلیه دچار فرورفتگی شدند. 27 نفر از جمله 3 کودک بر اثر رانش زمین جان خود را از دست دادند. خدمه به تلاش های جستجو و نجات خود در منطقه ادامه می دهند.

Kolombiya'da otoyolda heyelan: 27 kişi yaşamını yitirdi

بر اثر رانش زمین که در بزرگراه کلمبیا رخ داد، 27 نفر جان باختند و تلاش برای نجات افراد زیر آوار ادامه دارد. رانش زمین در جاده کالی-کاندوتو در منطقه اداری ریسارالدا رخ داد.

در این حادثه که اتوبوس مسافربری و بسیاری از وسایل نقلیه دچار مشکل شد، 27 نفر جان خود را از دست دادند و 5 نفر مجروح شدند. مبارزه تیم های جستجو و نجات برای بیرون آوردن افرادی که در زیر زمین هستند ادامه دارد.

الخاندرو آرانگو، رئیس آتش نشانی پریرا اظهار داشت که آنها دقیقاً نمی دانند چند نفر زیر آوار مانده اند و آنها برای آخرین بار قبل از استفاده از ماشین آلات سنگین در کار نجات، با سگ ها جست و جو کردند.

تعداد زیادی تیم پدافند غیرنظامی، آتش نشانی، پلیس و آمبولانس به منطقه اعزام شدند. رئیس جمهور گوستاوو پترو در بیانیه ای در حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی به خانواده ها تسلیت گفت: “باید اعلام کنم که تاکنون 27 نفر از جمله 3 کودک در فاجعه ریزارالدا جان خود را از دست داده اند. دولت ما به سهم خود در این زمینه انجام خواهد داد. خانواده قربانیان.” گفت. سیل و رانش زمین ناشی از بارندگی های شدیدی که از ماه ها قبل در کشور ادامه دارد، جان خود را از دست دادند.

دکمه بازگشت به بالا