جهانخبر و گزارشسبک زندگیسلامتی

روسیه: ویروس کرونا ساخته دست بشر است و ایالات متحده در آن دست دارد

ایگور کریلوف، فرمانده نیروهای رادیواکتیو، دفاع شیمیایی و بیولوژیکی نیروهای مسلح روسیه استدلال کرد که ویروس کرونا ساخته دست بشر است و در چارچوب پروژه های انجام شده توسط ایالات متحده منتشر شده است.

ایگور کریلوف، فرمانده نیروهای دفاع رادیویی، شیمیایی و بیولوژیکی نیروهای مسلح روسیه، ایالات متحده آمریکا را مقصر شیوع ویروس کرونا دانست که کل جهان را تحت تاثیر قرار داده و زندگی انسان ها و اقتصاد جهانی را تضعیف کرده است.

کریلوف با بیان اینکه ممکن است ایالات متحده آمریکا در پیدایش اپیدمی ویروس کرونا نقش داشته باشد، گفت: “ما در حال ارزیابی امکان آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده برای ایفای نقش در ظهور ویروس جدید کرونا هستیم. تأمین مالی برنامه پیش بینی، که از سال ۲۰۰۹ انواع جدیدی از ویروس های کرونا را بررسی می کند.» او یادآور شد که شرکت مستقر در ایالات متحده «متابیوتا» نیز در چنین مطالعاتی در اوکراین شرکت داشت.

کریلوف گفت: «با توجه به کار بیولوژیکی هدفمند دولت ایالات متحده، و چنین اظهاراتی ما را وادار می کند دوباره به علل همه گیر کروناویروس جدید و نقش زیست شناسان نظامی ایالات متحده در پیدایش و گسترش ویروس کرونا نگاه کنیم.» ،” او گفت.

منبع: آژانس خبری بین‌المللی کوکچه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا