جهانخبر و گزارشعکس

زن مرموز در کنار کیم جونگ اون رهبر کره شمالی کنجکاوی را برانگیخت

در جدیدترین تصاویر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، این زن که معمولا با کت و شلوار ساده، عینک و کیف دستی مشکی دیده می شود، توجه ها را به خود جلب کرد. هنوز اطلاعاتی در مورد هویت این زن که گفته می شود 30 یا 40 ساله است، منتشر نشده است.

این زن که هویتش هنوز فاش نشده است، هفته گذشته در یک کنسرت بزرگ در فضای باز همراه رهبر کره شمالی بود. همین زن در حین سخنرانی در مجلس عالی خلق سندی را به همراه داشت که کیم سوگند یاد کرد که هرگز از سلاح های هسته ای دست نخواهد کشید.

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un yanında yer alan gizemli kadın merak uyandırdı - 2

رسانه‌های دولتی کره شمالی که به شدت تحت کنترل هستند ماه‌هاست عکس‌ها یا فیلم‌هایی از این زن در کنار کیم و گاهی در پس‌زمینه منتشر می‌کنند، اما هرگز نام او را فاش نکردند.

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un yanında yer alan gizemli kadın merak uyandırdı - 3

وب سایت آمریکایی NK News گزارش داد: «اغلب رهبر کره شمالی در حالی دیده می شود که کیف دستی را حمل می کند که حاوی اقلامی است که همیشه به آنها نیاز دارد، مانند تلفن، سیگار یا دارو.

می تواند یک خواهر باشد

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un yanında yer alan gizemli kadın merak uyandırdı - 4

از سوی دیگر، این زن ۳۰ یا ۴۰ ساله بوده و گمان می رود یکی از بستگان کیم باشد.رهبر کره شمالی حداقل دو خواهر ناتنی به نام های کیم سول سونگ و کیم چون سونگ دارد که هر دو در دهه ۱۹۷۰ متولد شده اند. در حال بررسی است.

NK News گفت خواهر بزرگتر کیم، کیم سونگ، ممکن است “در پشت صحنه رهبری حزب فعال مانده باشد”. اطلاعات کمی در مورد کیم چون سونگ وجود دارد.

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un yanında yer alan gizemli kadın merak uyandırdı - 5سلسله کیم که در سال ۱۹۴۸ توسط کیم ایل سونگ تأسیس شد، سه نسل با مشت آهنین حکومت کرد و به ندرت زنان را در پست‌های ارشد منصوب کرد.

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un yanında yer alan gizemli kadın merak uyandırdı - 6

با این حال، کیم جونگ اون به چندین زن اجازه داده است که به طور رسمی و غیررسمی در مناصب قدرت قرار گیرند.

مشهورترین آنها کیم یو جونگ، خواهر ۳۴ ساله‌اش است که پس از برادر بزرگ‌ترش، به تنها چهره مهم رژیم کره شمالی تبدیل شد و به عنوان مبلغ اصلی کیم شناخته می‌شود. گفته می شود که کیم مغز متفکر پشت تصویر عمومی که به دقت ساخته شده است، هم در داخل و هم در خارج از کشور است.

علاوه بر این، امسال رهبر کره شمالی چو سون هوی ۵۷ ساله را به عنوان اولین وزیر امور خارجه زن این کشور منصوب کرد.

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un yanında yer alan gizemli kadın merak uyandırdı - 7منبع: آژانس خبری بین المللی کوکچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا