خبر و گزارشنگاه‌ها

طالبان عامل تمام بد بختی‌ها دهشت و وحشت در افغانستان هستند

اول – برای هر مسلمان و هر انسان واضح و آشکار است که عامل تمام بد بختی ها دهشت و وحشت در افغانستان همین گروه طالبان اند و غیر از جنگ افروزی کشتن و بستن هیچ پلانی برای آینده افغانستان ندارند.
بر علاوه اینکه خود مزدور اند، رهبری گروه های دهشت افگن را نیز به عهده دارند و زمینه ورود گروه های دیگر دهشت افگن را در افغانستان هموار کرده اند.

بناً در شرایط موجود همانطوریکه برای هر مسلمان نماز و روزه فرض است. پس برای همه ی ما مانند نماز و روزه فرض است تا در مقابل گروه طالبان بی ایستیم و از هر نوع امکانات دست داشته خویش در مقابل آنها استفاده نماییم.

دوم – از تمام رسانه ها چی صوتی چه تصویری و چه نوشتاری و از تمام قلم بدستان و همه نهاد ها تقاضا داریم که حرکت های مردمی را بنام خیزش های مردمی یاد نکنند بلکه قیام های مردمی علیه وحشت و دهشت بگویند.

و همچنین از دولت افغانستان با همه مخالفت های که در سیاست های شان داریم با همه کمی و کاستی های که داشته و دارند تقاضا داریم کسانیکه بدون جنگ و مقابله دست بالا کرده خود و سلاح خود را تسلیم دشمن کرده اند و حالا دوباره میخواهند در صفوف نیرو های امنیتی بپیوندند اینها را مورد عفو قرار ندهند.

این سربازن کسانی هستند که سوگند یاد کرده اند که ما از استقلال و آزادی افغانستان دفاع میکنیم و در لحظات قسم خود را فراموش کرده به دشمن تسلیم شده اند بناً اینها قابل عفو نیستند باید مجازات شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا