جهان

قربانیان تیراندازی در مدرسه تگزاس 27 میلیارد دلار شکایت دسته جمعی تشکیل دادند

قربانیان حمله 24 مه به مدرسه ابتدایی راب در Uvalde، تگزاس، ایالات متحده، یک شکایت دسته جمعی 27 میلیارد دلاری علیه مجریان قانون و دولت های محلی تنظیم کردند.

بازماندگان حمله به دبستان راب و بستگان کسانی که در این حادثه جان خود را از دست دادند روز سه شنبه از مجریان قانون Uvalde و دولت های محلی در دادگاه فدرال شکایت کردند و ادعا کردند که “متهمان به دلیل رفتار و سهل انگاری خود متحمل آسیب های روحی و روانی شده اند.”

در کیفرخواست مربوط به شکایت دسته جمعی 27 میلیارد دلاری، ادعا شده است که رفتار 376 افسر انتظامی که در جریان حادثه “در پاسخگویی سریع، سازمان یافته و منسجم به حمله به تعویق افتاده اند” مطابق با الزامات آنها نبوده است. حرفه

در این کیفرخواست با تاکید بر اینکه ضعف ماموران نیروی انتظامی در پاسخ به این حمله «هیچ گاه با هیچ وجه یا کمک مالی قابل توجیه نیست»، محاکمه این پرونده برای «تروما دائمی» ضروری بوده است. از شاکیان

حدود 35 والدین، معلمان و پرسنل مدرسه که در زمان حمله در مدرسه بودند، شاکیان کیفرخواست و مقامات شهرداری اووالده، اداره پلیس Uvalde، اداره مستقل مدرسه مستقل Uvalde و اداره ایمنی عمومی تگزاس بودند. متهم هستند.

آن ماری اسپینوزا، سخنگوی ناحیه مدرسه مستقل تلفیقی Uvalde، به CNN گفت: «هیچ کلمه‌ای وجود ندارد که عمیق‌ترین تسلیت ما را به خانواده‌هایی که در 24 می عزیزان خود را از دست دادند، بیان کند.

به عنوان یک منطقه، ما بر حمایت از دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها تمرکز کرده‌ایم که همچنان در این زمان‌های بی‌سابقه ادامه می‌دهیم.”

یک شکایت فدرال جدید در 29 نوامبر توسط خانواده‌های دیگر مطرح شد که ادعا می‌کرد این سازمان توسط حدود 25 نفر، از جمله سازنده و فروشگاه اسلحه که تفنگ مورد استفاده در حمله را تامین می‌کرده، سهل انگاری کرده است. در این شکایت، تولید کننده سلاح گرم دانیل دیفنس و فروشگاه اسلحه Uvalde Oasis Outback 6 میلیارد دلار غرامت طلب کردند.

رویداد سالوادور راموس 18 ساله که در 24 ماه مه با سلاح تهاجمی خودکار نوع “AR-15” به دبستان راب در شهر Uvalde حمله کرد، وارد دو کلاس درس مجاور شد و 19 کودک و 2 معلم را به ضرب گلوله کشت و کشت.

پلیس Uvalde به دلیل عدم مداخله به مدت 1 ساعت و 17 دقیقه پس از ورود مهاجم به مدرسه، علیرغم اصرار و اصرار خانواده هایی که در بیرون منتظر بودند، مورد انتقاد قرار گرفت.

استیون مک‌کراو، مدیر بخش امنیت عمومی تگزاس، چند روز پس از حمله در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که مرکز فرماندهی در محل فکر می‌کند “کودکان در معرض خطر نیستند”، بنابراین او منتظر تیم‌های تاکتیکی است.

رئیس پلیس ناحیه مدرسه Uvalde، پیت آردوندو، همچنین در مصاحبه ای با روزنامه تگزاس تریبون در 10 ژوئن گفت که رادیو خود را در روز حادثه با خود نبرده است، زیرا فکر می کند که سرعت او را کاهش می دهد، و او خود را چنین نمی بیند. رئیس مسئول مدیریت تیم ها و اینکه در زمان حمله فکر می کرد که اختیارات به فرد ارشد دیگری منتقل شده است.

رئیس پلیس آردوندو در 24 ژوئن تعلیق شد.

دکمه بازگشت به بالا