جهانخبر و گزارشعکسفرهنگ و هنر

مجله تایم نامزدهای «شخصیت سال» را اعلام کرد

مجله تایم اعلام کرد که رای خوانندگان برای "شخصیت سال" خود که از سال 1927 هر سال برگزار می کند، آغاز شده است.

در رای گیری لیستی که 60 نفر در آن به رقابت پرداختند و نام هایی چون ایلان ماسک، جف بزوس، تام کروز و بی تی اس، در وهله اول زنان فعال در ایران حضور دارند.

مجله آمریکایی تایم روز یکشنبه اعلام کرد که رای خوانندگان برای انتخابات “شخصیت سال” که از سال 1927 هر سال برگزار می شود، آغاز شده است.
این مجله در فهرستی که 60 نفر با هم رقابت می کنند، برنده را روی جلد خود دارد. از طرفی رأی خواننده تأثیری در انتخابات واقعی ندارد. تصمیم نهایی توسط سردبیران تایم گرفته می شود.
این فهرست شامل ایلان ماسک است که در سال 2021 به عنوان “شخصیت سال” انتخاب شد، همچنین ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین و ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا.
دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، بیانسه خواننده معروف، جف بزوس بنیانگذار آمازون، گرتا تونبرگ فعال آب و هوا، یوتیوب MrBeast، ستاره هالیوود تام کروز و گروه کی پاپ BTS نیز در این لیست با هم رقابت می کنند.
زنان فعال در ایران رتبه اول رای گیری را به خود اختصاص داده اند. BTS و زلنسکی پس از فعالان قرار دارند.
ن مجله در مورد برنده سال گذشته تسلا و مدیرعامل اسپیس ایکس گفت: “ماسک یک عمر را صرف به چالش کشیدن کسانی کرده است که از او متنفرند، و اکنون به نظر می رسد که او بالاخره ارزش خود را ثابت کرده است.

سال 2021 سال ایلان ماسک بود.» او گفت: این بیانیه همچنین شامل جملات زیر است: او سرسخت است و در برابر کسی تعظیم نمی کند و حتی در حالی که تلاش می کند دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کند، رویای مریخ را در سر می پروراند.

او انسانی است که قصد دارد سیاره ما را نجات دهد و برای ما سیاره جدیدی برای زندگی پیدا کند…

ماسک یک عمر را صرف به چالش کشیدن کسانی کرده که از او متنفرند، و حالا به نظر می رسد که او بالاخره ارزش خود را ثابت کرده است. سال 2021 سال ایلان ماسک بود.

دکمه بازگشت به بالا