اقتصادجامعهخبر و گزارش

ملا خیرالله خیرخواه: در شرایط کنونی کشور به کار و تلاش بیشتر نیاز دارد

به ریاست ملا خیرالله خیرخواه سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ، امروز نشست رهبری این وزارت برگزارشد.
دراین نشست که با حضور معینان و رییسان بخش های مختلف وزارت اطلاعات وفرهنگ برگزار شد، نخست رییسان و مسئوولان بخش های مختلف این وزارت گزارش کار کرد های شان را ارائه کردند .
آنان همچنان شماری از مشکلات، پیشنهاد ها و خواست های شان را به منظور پیشبرد بهتر امور با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ شریک کردند و خواهان توجۀ بیشتر در زمینۀ حل مشکلات و رسیدگی به خواست های شان شدند.
بعد سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ، در صحبت هایش از کار کرد های رییسان بخش های مختلف این وزارت قدردانی کرد و گفت که در شرایط کنونی کشور به کار و تلاش بیشتر نیاز دارد .
وی همچنان تاکید کرد که به منظور بهبود هرچه بیشتر امور باید مسئوولان تمام بخش های وزارت اطلاعات وفرهنگ، سعی و تلاش بیشتر کنند.
همچنان دراین نشست در رابطه به برگزاری نشست با سخنگویان وزارت ها و اداره ها، فرهنگیان و نویسنده گان جهت ابراز نظر و پیشرفت در عرصۀ فرهنگی، آغاز کار کمیسیون بررسی شکایات و تخلفات رسانه یی، ارائه گزارش یک ساله وزارت در مرکز رسانه های حکومت، برگزاری هفته های فرهنگی در ولایت ها، چاپ ۲۶ کتاب علمی تحقیقی، تهیه فلم های مستند مربوط به جنایات در دورۀ اشغال، تاسیس انستیتوت جوانان جهت ارتقا ظرفیت و اشتغال زایی جوانان، مدیریت ساحات توریستی به سطح کشور، تقدیر از پوهنتون های که زمینۀ تحصیلات عالی و آموزش های مسلکی را در عرصه های مختلف برای جوانان مساعد کرده اند و همچنان تجلیل از روز جوانان، بحث و تبادل نظر صورت گرفت .

منبع: خبرگزاری کوکچه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا