جهانسبک زندگیعکس

ملکه زیبایی ۲۱ ساله به دلیل باز نشدن چتر نجات جان خود را از دست داد

ملکه زیبایی ۲۱ ساله که برای اولین بار در کانادا با چتر نجات از ارتفاع ۱۲۰۰ متری پرید، بر اثر باز نشدن چتر جان خود را از دست داد.

پدیده و ملکه زیبایی ۲۱ ساله TikTok در یک تصادف چتربازی جان باخت.
گفته شد که تانیا پردازی، دانشجوی فلسفه دانشگاه تورنتو، در ۲۷ آگوست برای اولین بار از ارتفاع ۱۲۰۰ متری از زمین پرید و چتر نجاتش باز نشد.
در بیانیه Skydive Toronto، جایی که زن جوان برای چتربازی آموزش دیده بود، “پردازی یک چتر اصلی را رها کرد که به سرعت در ارتفاع پایین بدون زمان یا ارتفاع مورد نیاز برای باد کردن چتر نجات در حال چرخش بود. به او آموزش داده شد که در سناریویی که چتر اصلی از کار می افتد، چگونه به چتر ثانویه سوئیچ کند.
۲۰۱۷ اعلام شد پردازی که به مرحله نیمه نهایی مسابقات زیبایی Miss Teen Canada راه یافته بود، بلافاصله در بیمارستان بستری شد و در همانجا درگذشت.
ملودی ازگلی دوست پردازی گفت: “تانیا برای اولین بار به تنهایی پرید. او به هر چیز جدید و ماجراجویی علاقه داشت. زندگی برای او بسیار کسل کننده بود و همیشه دوست داشت به ماجراجویی برود. او واقعاً هر ثانیه آن را زندگی می کرد.”
از سوی دیگر پردازی ۱۰۰۰۰۰ فالوور در TikTok داشت و در آنجا ویدئوهایی را منتشر می کرد که در مورد موضوعات مختلفی مانند بیگانگان، تاریخ هنر و علوم حیوانات صحبت می کرد.
۲۲ آخرین ویدیوی او که در ماه اوت منتشر شد، درباره پازلی بود که با کمک تتریس و آدرال به پایان رساند.
ازگلی گفت: این بزرگترین شوک برای ماست. قبولش خیلی سخته چند روزی می گذرد اما هنوز باور نمی کنیم. او شجاع و مردمی بود که در میان جمعیت می درخشید. باشد که در آرامش باشد.»

منبع: آژانس خبری بین‌المللی کوکچه
دکمه بازگشت به بالا