نگاه‌ها

مگر شما ها از برکت‌همین استخبارات و مافیا به قدرت نرسیده‌اید؟

هیچ کشوری با شعار دادن ساخته نمی‌شود، یک تعداد اشخاص که امروز از قدرت افتاده‌اند، داد می‌زنند که پاکستان عامل بدبختی ما افغان‌هاست، اما این شعار دادن‌ها چه دردی ملت را دوا کرده است؟ شما دیروز در قدرت بودید چه کردید که امروز شعار بلند می‌کنید، کدام دولت و حکومت با شعار دادن، لاف و ‌پتاق ساخته شده‌است؟ شما بگویید کوچکترین کارنامه‌تان طی بیست سال برای افغانستان امن و باثبات چه بوده است؟
همه می‌دانند که CIA و ISI تا امروز در امور داخلی ما مداخله دارد، اما این لاف زدن‌ها برای چیست؟ مگر شما ها از برکت‌همین استخبارات و مافیا به قدرت نرسیده‌اید؟ شما با خود متعهد نیستید، مردم و وطن که در جایش، شما یاد دارید که چگونه با کلمات بازی کنید و مردم را فریب دهید.
شما لطف کنید در نخست دست خارجی‌ها را از وطن قطع کنید، دست استخبارات دست بیگانگان را از وطن قطع کنید، آنگاه شاید نزد مردم روی و مقام خواهید داشت.
اما افسوس که شما خیل خوب تربیه شده‌اید که چگونه به ملت و وطن خیانت کنید، فریب دادن و ظلم کردن را خیلی ماهرانه آموخته‌اید، ولی قربانی این همه بازی‌ها مردم است، کارد به استخوان ملت رسیده است، این خیانت و این همه جنایت تا به کی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا