نفس های شمرده شمرده ومبلی؛ نقشه لک لک های مکار برای فریب مائو!

کوکچه پرس59 نمایش هاآخرین بروزرسانی:شنبه ۲۴ سنبله ۱۳۹۷ - ۱:۵۵ قبل از ظهر

نفس های شمرده شمرده ومبلی؛ نقشه لک لک های مکار برای فریب مائو!

نبرد لیورپول و تاتنهام فقط یک بازی در یک هفته مشخص شده نخواهد بود؛ تماشاچیان بزرگ این جنگ بزرگ از صف مدعیان خارج شده اند و خود را به سکو های ومبلی رسانده اند  تا شاید زمین خوردن یورگن کلوپ آلمانی یا زمین گیر شدن محمد صلاح را در ومبلی به دست تاتنهامی ها شاهد باشند!

لیورپول و تاتنهام
لیورپول و تاتنهام

زیباتر از منچستر سیتی فصل ۲۰۱۷/۱۸، بدون شک لیورپول فصل جاری است! در لیگ برتر انگلیس قانون بزرگی وجود دارد، هیچ کس مجاز به تکرار موفقیت با همان میزان شایستگی گذشته نیست! سقف قهرمانی متغییر است و با هر شاهکار به شاهکاری دیگر ارتقا می یابد! از شاهکار دیدنی لستر و رانیری گرفته تا ارتقا بخشی آن بدست کونته و چلسی و پس از آن پپ و منچستر سیتی و حالا یورگن کلوپ و لیورپول، البته اگر دیگر مدعیان اجازه چنین فرصتی تاریخی را به او و لک لک ها بدهند!

لیورپول و تاتنهام
لیورپول و تاتنهام

تاتنهام و لیورپول یعنی نبرد خالص یک فوتبال ۹۰ دقیقه ای! کسی از حرکت بازنمی ایستد، چشمان کسی از سردرگمی معطوف حاشیه ها نخواهد شد تا  گردن ها از شدت دنبال کردن توپ با سرعت هرچه تمام تر در خطر گرفتگی عضلانی قرار بگیرند! سرعت، جنون و شهامت عوامل اصلی جنگ های دیدنی مائو پوچتیتو و یورگن کلوپ در هفته های اخیر بوده است.

لیورپول و تاتنهام
لیورپول و تاتنهام

برنده فقط یک برنده نیست! تیم پیروز میدان می تواند تا فرا رسیدن دیدار بازگشت در جشن و پایکوبی به سر ببرد و بازنده در شرمندگی محض نخواهد توانست پشت سر خود را از شدت خجالت زدگی نگاه کند! چرا باید کسی دلش بخواهد در این جنگ تلفات بدهد؟ آن هم در ومبلی! میعادگاه تاریخی که بسیاری از اتفاقات فوتبال انگلستان را در دفتر خاطرات خود ثبت و ضبط کرده است!

یورگن کلوپ
یورگن کلوپ

لیورپول صدرنشین و تاتنهام رده چهارمی فقط ۳ امتیاز با یکدیگر فاصله دارند! ترافیک مدعیانی چون چلسی و منچستر سیتی و واتفورد شگفتی آفرین در این بین تیکت جایگاه VIP را در اختیار آنها قرار داده تا به تماشای این جنگ سراسر هیجانی بنشینند و نیمی از سرنوشت خود را در ومبلی دنبال کنند.

مائوریتسیو پوچتینو
مائوریتسیو پوچتینو

آمار و ارقام با برتری مویی نام لیورپول را به ما نشان می دهد! کسب ۷ پیروزی از ۱۸ دیدار برگزار شده از سال ۲۰۱۰ تا به امروز شاید در نگاه اول آمار خوبی محسوب شود، اما هنگامی که متوجه شوید تاتنهام نیز در این تقابل ها سهم قابل تاملی در پیروزی دارد و توانسته ۶ بازی را به سود خود تمام کند شوکه نخواهید شد!؟ در این میان ۵ دیدار نیز با تساوی خاتمه یافته است که حالا هواداران دو ایم امیدوارند در این شب جنجالی ششمین آن رقم نخورد!

منبع: تازه های ورزشی افغانستان و منطقه نفس های شمرده شمرده ومبلی؛ نقشه لک لک های مکار برای فریب مائو!

۱۳۹۷-۰۶-۲۴ ۱۳۹۷-۰۶-۲۴
لغو پاسخ
0 comments

Sorry Comments are closed

کوکچه پرس