#جنایات‌طالبانجامعهخبر و گزارش

وحوش طالبان دختر افشاگر را تیرباران کردند!

یک طالب وحشی پشت تلفن به خانواده او گفته است که دخترتان مردار «کشته» شد و جسدش در فلان شفاخانه است.

دختر جوان شجاعی که در برابر خواسته‌ی شیطانی «تجاوز» یکی از سران وحشی طالبان ایستاد و سپس در زیر شکنجه وادار به اعتراف اجباری شد، توسط این گروه جنایتکار در اسارت کشته شد.

محمدحسین جعفریان در صفحه اینستاگرام خود نوشته است که با بستگان این بانو صحبت کردم و گفتند تیرباران شد. یک طالب وحشی پشت تلفن به خانواده او گفته است که دخترتان مردار «کشته» شد و جسدش در فلان شفاخانه است.

محقق هم بالاخره فهمید
محمد محقق از رهبران سیاسی شیعه افغانستان که در دولت سابق از مشاوران غنی بود با اشاره به مصاحبه اخیر متین بیگ رییس دفتر اشرف غنی نوشت: «حقایق کم کم آشکار میشود که تسلط طالبان بر کشور و کابل بر اساس یک پیروزی نظامی نبوده بلکه بر اساس یک معامله خاینانه وذلتبار از سوی غنی احمدزی و باند تبهکارش زیر نظر ذلمی خلیل‌زاد و بر اساس لایه پنهان توافق نامه خیانتبار دو حه بوده است»

خالق‌یار احمدزی، رییس ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت پکتیا در نشستی که با مسوولین رادیو‌های محلی در این ولایت برگزار شده بود تاکید کرده است که رسانه‌ها باید از پخش موسیقی و برنامه‌های تفریحی خود داری کنند. او افزود: «رسانه‌های محلی نشرات مسلمانی داشته باشند؛ از پخش موسیقی و برنامه‌های تفریحی خود داری کنند، از پخش تبلیغات و صدای زنان در رسانه‌های خود نیز جلوگیری کنند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا