کریستیانو یوونتوس را ناامید کرده است!

کوکچه پرس51 نمایش هاآخرین بروزرسانی:یکشنبه ۲۵ سنبله ۱۳۹۷ - ۲:۴۶ قبل از ظهر

کریستیانو یوونتوس را ناامید کرده است!

فصل جاری برای کریستیانو رونالدو یادآور خاطرات عجیبش در فصل گذشته لالیگا است! چرا که او روزهایی پر از ناکامی را در سانتیاگو برنابئوپس از آن محرومیت جنجالی اش تجربه کرد و بسیار سردرگم  به ایفای نقش در خط حمله مادریدی ها پرداخت تا صدای اعتراض بسیاری از هواداران این تیم شنیده شود.

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

تفاوت در فصل جاری اینجاست که او دیگر در خانه نیست! یوونتوس سیتسمی کاملا متفاوت دارد که زیاد خود را درگیر فرصت سوزی نخواهد کرد! آنها متحمل گران قیمت ترین خرید بالای ۳۰ سال تاریخ فوتبال شده اند تا به اهداف خود دست پیدا کنند! اما عملا این روزها از کریستیانو چیزی جز ناکامی را نمی بینند و شاهد تلف شدن دیگر ستاره های خود همچون پائولو دیبالا در زیر سایه او نیز هستند!

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

اولین زنگ خطر برای آنیلی به صدا درآمد، پائولو دیبالا اعلام داشت که احتمالا در زمستان تورین را ترک می کند! او با وجود رونالدو اعتماد به نفس سابق را ندارد و چندان بانوی پیر را وابسته به خود نمی بیند و در تمام انتخاب ها خود را در سایه رونالدو می بیند! در حالی که اگر بخواهیم واقع گرایانه به اتفاقات ۳ هفته گذشته نگاه کنیم متوجه آن خواهیم شد که عملکرد دیبالا کاملا مثبت بوده است و رونالدو کاملا ناآماده و منفی!

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو

نبرد برابر ساسولو فرصت تازه ای هم به کدر فنی یوونتوس و هم به رونالدو خواهد داد تا بتوانند پس از گذشت قریب به ۲ ماه شادی های مشهور او را به چشم خود در آلیانز تماشا کنند! رقیبی که نسبت به فصل های گذشته کاملا متفاوت ظاهر شده است! تیمی که تحت هدایت روبرتو دی زربی توانسته با ۷ امتیاز در رتبه سوم جدول سری آ قرار بگیرد قطعا سدی دیگر برای رونالدوی ناآرام خواهد بود، اما هنوز هم جای امید هست! چرا که در ۱۱ تقابل گذشته این دو تیم برتری قاطع بانوی پیر با کسب ۹ پیروزی و ۱ شکست و ۱ تساوی نشان از مسیر موفق مکس آلگری در برابر سبز های همیشه مدعی دارد!

منبع: تازه های ورزشی افغانستان و منطقه کریستیانو یوونتوس را ناامید کرده است!

۱۳۹۷-۰۶-۲۵ ۱۳۹۷-۰۶-۲۵
لغو پاسخ
0 comments

Sorry Comments are closed

کوکچه پرس