۵ روز تا آغاز لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹/۲۰۱۸ با طراح اول بیانکونری ها

کوکچه پرس52 نمایش هاآخرین بروزرسانی:جمعه ۲۳ سنبله ۱۳۹۷ - ۲:۵۲ قبل از ظهر

۵ روز تا آغاز لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹/۲۰۱۸ با طراح اول بیانکونری ها

لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۸/۲۰۱۹  با یک تفاوت بسیار بزرگ آغاز خواهد شد، کریستیانو رونالدو خاص ترین شماره ۷ دنیا در تابستان گذشته به تورین سفر کرد تا آرزوی هواداران این شهر را برای بردن چمپیونزلیگ برآورده کند.

اما رونالدو خود به تنهایی هرگز قادر به انجام همچین کاری نخواهد بود و در این راه نیاز به کمک سایر بازیکنان دارد. یکی از نفراتی که کریس در راه فتح چمپیونز به ساق های او نیاز دارد میرالم پیانیچ شماره ۵ یووه است، هافبک بوسنیایی که در فصل نقل و انتقالات مشتریان زیادی داشت در جمع شاگردان آلگری باقی ماند تا شاید فصل متفاوتی را برای بانوی پیر رقم بزند.

پیانیچ و رونالدو
پیانیچ و رونالدو

پیانیچ که از سال ۲۰۰۸ عضو تیم ملی بوسنیا و هرزگوینا است ، اما درخشش از فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۱ آغاز شد زمانی که زیر نظر انریکه در ترکیب جالوروسی ها بازی های درخشانی را انجام می داد، پاس های فوق العاده او باعث شد تا مورد توجه سران باشگاه یوونتوس قرار بگیرد و در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۶ با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۳۲ میلیون یورو به این تیم پیوست.

پیانیچ در یووه به خوبی توانست جا پای بازیکنان بزرگی چون پیرلو بگذارد، او حالا طراح اول تیم محسوب می شود و چشم رونالدو بیش از همه به ساق های او برای دادن پاس گل است. حال همه هواداران یوونتوس برای آغاز لیگ قهرمانان اروپا لحظه شماری می کنند تا از هنرنمایی ستاره های خود لذت ببرند.

پیانیچ
پیانیچ

تاریخ چمپیونز لیگ به غیر از پیانیچ شماره ۵ های بسیار بزرگی را به خود دیده است، از زین الدین زیدان کبیر گرفته که زمانی این شماره را در رئال مادرید بر تن می کرد تا بازیکنانی مانند، پویول، باروش و اسین که همگی لحظات به یاد ماندنی را در این تورنمنت بزرگ خلق کرده اند.

گفتنی است که تیم فوتبال یوونتوس در این فصل با تیم های یانگ بویز، والنسیا و منچستر یونایتد همگروه است و باید هفته بعد نخستین بازی خود را در خانه یانگ بویز برگزار کند.

منبع: تازه های ورزشی افغانستان و منطقه ۵ روز تا آغاز لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹/۲۰۱۸ با طراح اول بیانکونری ها

۱۳۹۷-۰۶-۲۳ ۱۳۹۷-۰۶-۲۳
لغو پاسخ
0 comments

Sorry Comments are closed

کوکچه پرس