۶ روز تا آغاز لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸/۱۹ با شیطان کوچک الدترافورد!

کوکچه پرس54 نمایش هاآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۲۲ سنبله ۱۳۹۷ - ۲:۳۵ قبل از ظهر

۶ روز تا آغاز لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸/۱۹ با شیطان کوچک الدترافورد!

پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستر یونایتد در فصل ۲۰۱۸/۱۹ رقابت های لیگ قهرمانان اروپا یکی از پرچالش ترین فصل های حرفه ای فوتبالی خود را پشت سر می گذارد، پسری که با نقش ویژه اش در قهرمانی خروس ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست به عنوانی یکی از هافبک های برتر این رقابت ها معرفی شود، حالا از سوی ژوزه مورینیو به عنوان رهبر اصلی روزهای بحرانی شیاین سرخ برگزیده شده است، تا شاید راه نجاتی از سوی او برای این تیم و شخص ژوزه پیدا شود!

پل پوگبا
پل پوگبا

از دفاع تا حمله بار خود را بر روی شانه های پل گذاشته اند، او در گذشته کم استقامت تر و بسیار زود رنج تر از این گپ ها بود که بتواند چنین فشاری را تحمل کند، اما پس از قهرمانی در جهان او به یک بازیکنی دیگر تبدیل شده است! جنگجو و شجاع و البته پر تلاش، او حتی در روابطش با مورینیو تجدید نظر کرده است! آنها دیگر دشمن خطاب نمی شوند، آنها روابطی چون پدر و پسر را در الدترافورد با یکدیگر دارند.

پل پوگبا
پل پوگبا

یکی از جذابیت های ویژه فصل پیش رو رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، در گروه H رقم خواهد خورد، جایی که منچستر یونایتد و پل پوگبا باید برابر والنسیا و یانگ بویز و یوونتوس به جنگ این رقبا برود! تقابل پسر محبوب دیروز تورین و امروزی شیاطین سرخ بخشی جذاب از این نبرد ها خواهد بود! جایی که پوگی من باید باز هم به تورین بازگردد اما این بار با لباس دشمن!

پل پوگبا
پل پوگبا

پوگبا قطعا شخصیت رهبری را دارد؛ اما دوران اوج گیری او دقیقا مصادف شده است با روزهای بحرانی یونایتد و این یک بد اقبالی بزرگ برای او محسوب می شود؛ اما لیگ قهرمانان متفاوت از فضای پر التهاب لیگ برتر برای او و تیمش خواهد بود، جایی که شاید مورینیو بتواند پاسخ دندان شکنی را به کمک شماره ۶ محبوب خود به منتقدین بدهد!

منبع: تازه های ورزشی افغانستان و منطقه ۶ روز تا آغاز لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸/۱۹ با شیطان کوچک الدترافورد!

۱۳۹۷-۰۶-۲۲ ۱۳۹۷-۰۶-۲۲
لغو پاسخ
0 comments

Sorry Comments are closed

کوکچه پرس