اولین جهانی: هوش مصنوعی به عنوان مدیرعامل منصوب شد

نت‌دراگون وب سافت، یک شرکت بازی‌های موبایلی مستقر در چین، تانگ یو، یک ربات انسان‌نما مجازی که با هوش مصنوعی کار می‌کند، به‌عنوان مدیر عامل شرکت تابعه Fujian NetDragon Websoft منصوب کرد.

طبق بیانیه این شرکت، تانگ یو جریان فرآیند را ساده می کند، کیفیت وظایف کاری را بهبود می بخشد و سرعت اجرا را افزایش می دهد.

بر اساس اطلاعات موجود در TRT Haber، ربات زن پشتیبانی شده از هوش مصنوعی همچنین به عنوان یک مرکز داده و ابزار تحلیلی بلادرنگ برای پشتیبانی از تصمیم گیری منطقی در عملیات روزانه و ارائه یک سیستم مدیریت ریسک موثرتر عمل خواهد کرد.

علاوه بر این، از اولین مدیر عامل مجازی انتظار می رود که نقش مهمی در توسعه استعدادها و تضمین یک محل کار منصفانه و سازنده برای همه کارکنان ایفا کند.

تاکنون اطلاعات دقیقی در مورد این ربات انسان نما فاش نشده است.

او بدن فیزیکی نخواهد داشت

این نام استراتژی “مدیریت AI+” شرکت را برجسته می کند و نقطه عطف مهمی برای شرکت در تبدیل شدن به یک “سازمان Metaverse” است.

ربات مدیرعامل که مدیریت این شرکت ۱۰ میلیارد دلاری را بر عهده خواهد داشت، بدن فیزیکی نخواهد داشت و در یک محیط کاملا مجازی به حیات خود ادامه خواهد داد.

ربات مدیر ارشد بعدی شرکت Fujian NetDragon Websoft خواهد بود. کل عملیات شرکت بر عهده ربات خواهد بود.

رئیس نت دراگون دکتر. دجیان لیو گفت: “ما معتقدیم هوش مصنوعی آینده حاکمیت شرکتی است و انتصاب ما به تانگ یو نشان دهنده تعهد ما به پذیرش واقعی استفاده از هوش مصنوعی برای تجدید شیوه اداره تجارت خود است. ما به گسترش الگوریتم های خود در پشت تانگ یو ادامه خواهیم داد. و به تدریج بر اساس یک ابرداده کار کنید. ما تبدیل به یک جامعه خواهیم شد. از عبارات استفاده کرد
منبع: آژانس خبری بین‌المللی کوکچه

دکمه بازگشت به بالا