ورزش

سرنا ویلیامز در دور سوم از یو اس اوپن خداحافظی کرد

سرنا ویلیامز در دور سوم از یو اس اوپن خداحافظی کرد
– ویلیامز که قبل از شروع مسابقات در مصاحبه ای اعلام کرده بود که تنیس را کنار می گذارد، در پایان مسابقه را با اظهارات خود باز گذاشت.
آنکارا (AA) – سرنا ویلیامز که در آخرین تورنمنت تنیس گرند اسلم فصل یعنی یو اس اوپن موفق به کسب ۶ عنوان قهرمانی شده بود، با نتیجه ۲-۱ مغلوب آژلا تاملیانوویچ شد و در دور سوم حذف شد.

در مسابقات انفرادی زنان در تورنمنت که در شهر نیویورک برگزار شد، سرنا ویلیامز در رده ۶۰۵ رده بندی و شماره ۴۶ جهان تاملیانوویچ به مصاف هم رفتند.

تاملیانوویچ استرالیایی پس از ۳ ساعت و ۵ دقیقه مقابل تماشاگران با نتیجه ۲-۱ (۷-۵، ۶-۷، ۶-۱) ویلیامز را شکست داد.

علیرغم حمایت همه تماشاگران در آرتور اش، زمین مرکزی مسابقات، تاملیانوویچ که پیروز میدان را ترک کرد، برای اولین بار در US Open وارد مرحله یک شانزدهم نهایی شد.

سرنا ویلیامز یک ماه پیش در مصاحبه ای با مجله Vogue با اعلام آمادگی برای مرحله بعدی زندگی خود اعلام کرد که بازنشسته خواهد شد و در پایان مسابقه در بیانیه خود از پدر، مادر و خواهر بزرگترش ونوس تشکر کرد. جایی که نمی توانست اشک هایش را کنترل کند.

از ویلیامز که طولانی ترین بازی انفرادی دوران حرفه ای خود را در یو اس اوپن انجام داد، پرسیده شد که آیا بعد از این مسابقه در تصمیم خود تجدید نظر خواهد کرد، “فکر نمی کنم، اما هرگز نمی دانید.” پاسخ را داد.

ویلیامز در مواجهه با سوالات مشابه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “نمی دانم. به آن فکر نکردم.” او با اشاره به مسابقات آزاد استرالیا که اولین تورنمنت گرند اسلم فصل آینده است، گفت: من همیشه استرالیا را دوست داشتم. از عبارت استفاده کرد

ویلیامز که در ۲۶ سپتامبر ۴۱ ساله می شود، همچنین اظهار داشت: “من هنوز می توانم تنیس بازی کنم، اما آماده هستم که مادر شوم و نسخه متفاوتی از سرنا را کشف کنم.”

پس از پایان مسابقه، بسیاری از نام‌های معروف از جمله الکسیس اوهانیان همسر سرنا ویلیامز، مجیک جانسون بسکتبالیست، تایگر وودز گلف باز، شناگر مایکل فلپس در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

سرنا ویلیامز که به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ تنیس نشان داده شده است، ۷۳ قهرمانی انفرادی، ۲۳ مورد از آنها در تورنمنت های گرند اسلم و ۴ مدال طلای المپیک در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا