افغانستانجهان

زلنسکی آخرین وضعیت را با این جمله اعلام کرد: داغ ترین، دردناک ترین

به گزارش خبرگزاری کوکچه زلنسکی رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد که در جنگ جاری علیه روسیه در کشورش، شدیدترین درگیری ها در شهرهای باموت و سولدار در منطقه دونتسک رخ داده است و برای آخرین وضعیت از عبارت «گرمترین، دردناک ترین» استفاده کرده است.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد که در جنگ جاری علیه روسیه در کشورش، شدیدترین درگیری ها در شهرهای باموت و سولدار در منطقه دونتسک رخ داده است.

زلنسکی در پیام ویدیویی روزانه خود که در اکانت تلگرام خود به اشتراک گذاشته بود، ملت را خطاب قرار داد.

زلنسکی با ارزیابی درگیری‌های اخیر در شهرهای باموت و سولدار در منطقه دونتسک به عنوان «گرم‌ترین درگیری‌ها» گفت: «در منطقه دونتسک، بهموت، سولدار (وضعیت اینجا) اکنون داغ‌ترین و دردناک‌ترین درگیری‌ها است، همانطور که قبلاً بود. .

ما هر کاری انجام می دهیم تا به فرزندان خود (سربازان اوکراینی) در این مسیر کمک کنیم. قهرمانان ما که دفاع را در آنجا نگه می دارند، هر کس آنجا سزاوار بزرگترین تشکر است.”

“قیمت سقفی نفت روسیه باید 30 دلار باشد”

زلنسکی با یادآوری اینکه کشورهای اتحادیه اروپا در 2 دسامبر بر سر سقف قیمت 60 دلاری هر بشکه نفتی که از روسیه از طریق دریا حمل می شود، توافق کردند، خاطرنشان کرد که این قیمت باید بیشتر کاهش یابد. زلنسکی که مدعی بود قیمت هر بشکه نفت روسیه باید به 30 دلار کاهش یابد، اظهار داشت که از تصمیم دیروز راضی نیستند.

Ukraynalı askerler, Soledar yakınlarındaki bir cephe hattına 130 mm çekili sahra topu M-46 ateşledi

دکمه بازگشت به بالا