افغانستان

پیام تسلیت شورای مقاومت ملی برای نجات افغانستان به‌مناسبت زمین‌لرزۀ مرگ‌بار در ولایت هرات

بدون شک در شرایطی که مردم ما در فقدان یک نظام مشروع و خدمت‌گذار و هم‌‌چنین در وضعیت فلاکت‌بار فقر اقتصادی و محرومیت به سر می‌برند، حادثۀ هولناک زمین لرزه در هرات بر دردها و مصیبت‌های آنان افزوده است

پیام تسلیت شورای مقاومت ملی برای نجات افغانستان به‌مناسبت زمین‌لرزۀ مرگ‌بار در ولایت هرات
بنام خداوند مهربان

با تأسف زمین‌لرزۀ شدید در بخش‌هایی از غرب کشور به‌ویژه در ولایت باستانی هرات فاجعه آفرید و تعداد زیادی از هم‌وطنان رنج‌کشیده ما جان‌های خویش را از دست داده اند و تعداد زیادی هم زخمی شده اند و هم‌چنین خسارات مالی هنگفت بر مردم وارد شده است.
شورای مقاومت ملی برای نجات افغانستان این فاجعه طبیعی را به همه هم‌وطنان به‌ویژه آسیب دیدگان این رویداد طبیعی تسلیت می‌گوید و برای شهدا جنت فردوس و برای بازماندگان شان شکیبایی و برای مجروحان شفای عاجل تمنا می‌کند.
بدون شک در شرایطی که مردم ما در فقدان یک نظام مشروع و خدمت‌گذار و هم‌‌چنین در وضعیت فلاکت‌بار فقر اقتصادی و محرومیت به سر می‌برند، حادثۀ هولناک زمین لرزه در هرات بر دردها و مصیبت‌های آنان افزوده است. از این رو از همه هم‌وطنان عزیز مان در هر جایی که هستند تقاضا می‌‎‎کنیم که به یاری همدیاران آسیب دیده خویش در هرات بشتابند و به خصوص از هموطنان مقیم ولایات جنوب غرب کشور تقاضا داریم که به شفاخانه‌ها رفته و برای زخمی‌های حادثه خون اهدا کنند.
شورای مقاومت ملی برای نجات افغانستان از کشورهای دوست و همسایه، سازمان‌ها و نهادهای بین المللی خیریه می‌خواهد که در شرایط مصیبت‌بار کنونی به یاری مردم آسیب دیدۀ هرات رسیدگی فوری نموده در ارسال بسته‌های کمکی فوری از هیچ سعی و همکاری دریغ نورزند.

دکمه بازگشت به بالا