افغانستانورزش

انصراف بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان از تیم ملی به دلیل فساد در فدراسیون

انصراف بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان از تیم ملی به دلیل فساد در فدراسیونکاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان به دلیل فساد در فدراسیون از تیم ملی خداحافظی کرد.

درحالی که تیم ملی فوتبال افغانستان در روز‌های گذشته با پیروزی در مقابل مغولستان به مرحله بعد مقدماتی رقابت‌های جام جهانی فوتبال راه پیدا کرد، اما فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان گفته است که به دلیل فساد در فدراسیون فوتبال این کشور دیگر نمی‌خواهد برای تیم ملی بازی کند.

این بازیکن فوتبال افغانستان، امروز سه‌شنبه، ۲ آبان در صفحه فیسبوک خود ادعا کرده است که مسئولان فدراسیون فوتبال افغانستان پول بازیکنان را در جیب خود می‌گذارند.

فیصل شایسته مدعی است که بیشتر کارمندان فدراسیون فوتبال افغانستان، حقوق‌شان را دریافت نکرده‌اند، اما مسئولان این فدراسیون جایزه ۳۰ هزار دلاری بازیکنان را حیف‌ومیل کرده‌اند.

ذوالفقار نظری، رحمت اکبری، نجم حیدری، امید پوپلزی و عمران حیدری دیگر بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان هستند که تصمیم گرفته‌اند تا دیگر برای افغانستان بازی نکنند.

فدراسیون فوتبال افغانستان تاکنون درباره این ادعا‌ها چیزی نگفته است.

این بازیکنان در حالی از تیم ملی فوتبال افغانستان انصراف داده‌اند که این تیم در ماه جاری در دور دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی، به مصاف تیم‌های قطر و کویت خواهد رفت.

دکمه بازگشت به بالا