ورزش

رونالدو به هوادارانش: این آخرین یوروی من است

کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال جهان در پایان بازی با اسلوونی تایید کرد، یورو ۲۰۲۴ آخرین حضورش در این تورنمنت است.

بر اساس گزارش‌ها، تیم ملی پرتگال با برتری مقابل اسلوونی در ضربات پنالتی راهی مرحله یک‌چهارم نهایی یورو 2024 شد.

رونالدو شب گذشته در برابر تیم ملی فوتبال اسلوونی این چانس را داشت که از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کند اما یان اوبلاک توپ وی را مهار کرد. در نهایت تیم ملی فوتبال پرتغال با شکست سه بر صفر اسلوونی در ضربات پنالتی به جمع هشت تیم برتر یورو ۲۰۲۴ رسید.

رونالدو در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ تاکنون موفق به گلزنی نشده اما صعود پرتگال به جمع هشت تیم برتر این چانس را به آقای گل ملی فوتبال جهان خواهد داد تا بتواند شمار گل های خود را در این تورنمنت افزایش دهد.

رویترز گزارش داده که رونالدو زمانی که پنالتی او در وقت اضافه توسط یان اوبلاک مهار شد، گفت که: “غم در شروع، شادی در پایان است. فوتبال همین است. لحظه‌ها، لحظه‌های غیر قابل توضیح، یک شوت مستقیم برای برتری دادن به تیم و من موفق نشدم. اوبلاک سیو خوبی زد… باید دوباره پنالتی را ببینم. نمی دانم خوب شوت زدم یا بد، اما در تمام سال یک بار از دست نداده ام و زمانی که بیشتر به آن نیاز داشتم، اوبلاک آن را نجات داد.”

این بازی که برای رونالدو یک بازی حساس توصیف شده او در مورد احتمال خدا حافظی از تیم ملی پرتگال گفت که: “ناامید شدن هرگز با نام من گره نخورده است اما بدون شک این آخرین یورو من است.”

 

دکمه بازگشت به بالا