کشته شدن ۲۴ تن تروریست در مناطق مختلف کشور

طی 24 ساعت گذشته نیرو های ملی دفاعی وامنیتی افغانستان عملیات مشترک تهاجمی و تعرضی را به هدف محافظت از جان ومال مردم و سرکوب هراس افگنان در نقاط مختلف کشور راه اندازی نمودند که در نتیجه 24 تن از دهشت  افگنان کشته  و 19 تن   دیگر زخمی گردیدند.

کوکچه پرس236 نمایش هاآخرین بروزرسانی:سه شنبه ۹ عقرب ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰ بعد از ظهر

درین عملیات مشترک نیروهای دفاعی وامنیتی کشور که به حمایه قوتهای توپچی وهوائی در ولایات غزنی،  ارزگان ، دایکندی، بلخ، جوزجان، فاریاب، کندز بغلان و هلمند راه اندازی گردیده در نتیجه آن در ولسوالی های چنارتو و دهراوود ولایت ارزگان ۹ تن تروریست طالب کشته و ۶ تن زخمی ، در ولسوالی برکه ولایت بغلان ۶ تن دهشت افگن کشته ، ۷ تن زخمی و ۲ عراده موتر دشمن از بین برده شده و در ولسوالی خاک سفید ولایت فراه ۵ تن دهشت افگن کشته ۶ تن زخمی و ۲ عراده موتر دشمن از بین برده شده است  .

همچنان در این عملیات در ولسوالی های المار و خواجه سبز پوش ولایت فاریاب ۲ تن دهشت افگن کشته و در ولسوالی های اندر ولایت غزنی و گیزاب ولایت دایکندی ۲ تن دهشت افگن کشته شده اند.

طی ۲۴ ساعت گذشته ۹عملیات تصفیوی پلان شده و ۱۳ عملیات خاص در  ۸  ولایت کشور راه اندازی گردیده نیروهای هوائی ۱۰۳ پرواز هوائی به حمایت نیرو های اردوی ملی اجرا نموده و  ۹ ضربه به لانه های دشمن وارد گردیده است .

  اردوی ملی به عنوان نیروی دفاعی کشور با تمام توان، حاضر به هر نوع قربانی برای تامین امنیت و آرامش مردم بوده و به خاطر ازبین بردن این تروریستان عزم و اراده قوی دارند.

Advert test
۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۱۳۹۶-۰۸-۰۹
کوکچه پرس