یک شاهزاده عربستان سعودی و ۸ مقام بلند رتبه بر اثر سقوط هلیکوپتر کشته شد

2,972 نمایش هاکوکچه پرسآخرین بروزرسانی:دوشنبه ۱۵ عقرب ۱۳۹۶ - ۱:۵۹ قبل از ظهر
یک شاهزاده عربستان سعودی و ۸ مقام بلند رتبه بر اثر سقوط هلیکوپتر کشته شد
بالگرد حامل مقام هاي سعودي در جنوب غرب اين کشور سقوط کرد

به گزارش تلویزیون رسمی عربستان سعودی، سقوط یک هلی کوپتر متعلق به این کشور که یک شاهزاده و برخی مقامات ارشد این کشور نیز جزو سرنشینان آن بوده اند به کشته شدن همه سرنشینان آن منجر شد.

شاهزاده منصوربن مقرن، نایب امیر شهر ابها و هیئت همراه وی جزو سرنشینان این هلی کوپتر بوده اند.

بر این اساس، شاهزاده منصوربن مقرن، سلمان الجریشی، نماینده امیر منطقه، صالح بن عبدالله القدی دبیر کل امارات، فهد الفرتیش، رئیس بخش کشاورزی استان عسیر، صالح بن سلیمان کرزای، سرپرست منطقه ای استان عسیر و برخی دیگر از مقامات کشوری  در این حادثه جان باخته اند.

منابع خبری گزارش دادند که این بالگرد حامل مسئولان بلندپایه عربستان از جمله «منصور بن مقرن بن عبدالعزیز» شاهزاده سعودی بود.

منصور بن مقرن معاون امیر منطقه عسیر و مشاور محمد بن نایف ولی‎عهد سابق عربستان بود.

به نقل از آناتولی، تلویزیون عربستان از سقوط یک بالگرد ائتلاف سعودی در جنوب این کشور خبر داد و اعلام کرد که این بالگرد حامل ۸ نفر از جمله شاهزاده «منصور بن مقرن» بوده است.

بالگرد حامل «شاهزاده منصور بن مقرن» معاون منطقه عسير، «سلمان الجريش» جانشين و «صالح القاضي» شهردار منطقه و «فهد الفرطيش» مدير بخش کشاورزي و شمار ديگري از مسئولان عربستاني سقوط کرد و سرنشينان آن کشته شدند.

عکاظ همچنين نوشت: اين بالگرد در ۶۰ کيلومتري آسمان شهر «ابها» دچار سانحه شد و سقوط کرد. برخي ديگر از رسانه هاي عربي از جمله الجزيره گزارش کردند: در حادثه سقوط بالگرد، رئيس پليس عسير نيز در اين حادثه جان خود را از دست داده است.

بالگرد حامل مقام هاي سعودي در جنوب غرب اين کشور سقوط کرد
Advert test
۱۳۹۶-۰۸-۱۵
کوکچه پرس