۳۵ تروریست طالبان در حمله هوایی در کاپیسا به هلاکت رسیدند

مقام‌های امنیتی در ولایت کاپیسا می‌گویند که 35 تروریست طالب به شمول 8 فرمانده کلیدی آنان در حمله هوایی نیروهای ارتش در این ولایت کشته شده اند.

179 نمایش هاکوکچه پرسآخرین بروزرسانی:شنبه ۲۰ عقرب ۱۳۹۶ - ۱:۲۵ بعد از ظهر

مقام‌های امنیتی در ولایت کاپیسا می‌گویند که ۳۵ تروریست طالب به شمول ۸ فرمانده کلیدی آنان در حمله هوایی نیروهای ارتش در این ولایت کشته شده اند.

عبدالرزاق یعقوبی فرمانده پولیس ولایت کاپیسا گفته است که نیروهای هوایی ارتش عصر روز گذشته (جمعه ۱۹ عقرب) مواضع طالبان در ولسوالی تگاب این ولایت را هدف قرار دادند.

آقای یعقوبی تصریح نموده:” این شورشیان به هدف حمله بر پاسگاه‌های پولیس در قریه‌های منگل و شلوتی ولسوالی تگاب گرد هم آمده بودند که هدف حملات پیهم هوایی نیروی های ارتش قرار گرفتند”.

وی افزود:” طالبان بخاطر اجرا عملیات‌های ترویستی خود با یک تعداد از قوماندان‌های خود در قریه قلعه منگل و قریه قلعه شلوتی جلسه داشتند آنها ضربه هوایی دیدند به تعداد  ۳۵نفر آنها کشته شدند”.

به گفته وی، در این حمله هوایی، ۳۵ تروریست طالب به شمول مولوی احسان الله معاون والی نام نهاد طالبان برای ولایت کاپیسا و هفت فرمانده ارشد آنان کشته شدند.

فرمانده پولیس کاپیسا تاکید کرد که طالبان برای تصرف معدن کرومات ولسوالی تگاب آمادگی می‌گرفتند که هدف حمله هوایی ارتش قرار گرفتند.

طالبان تاکنون در این باره ابراز نظری نکرده اند.

۱۳۹۶-۰۸-۲۰ ۱۳۹۶-۰۸-۲۰
کوکچه پرس