لطیفه جان ۳۳ ساله باز گریخت!

کوکچه پرس214 نمایش هاآخرین بروزرسانی:دوشنبه ۲۱ حوت ۱۳۹۶ - ۱:۳۲ بعد از ظهر
لطیفه جان ۳۳ ساله باز گریخت!
لطیفه جان ۳۳ ساله باز گریخت!

لطیفه جان ۳۳ ساله باز گریخت!

این طلا پرست مفاسقت کردار زمانی برای ما رژیم داعشی طالبان را رسمیت می داد؛ حالا از دختر بشنوید!

یک روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشت، یکی از دختران حاکم دبی به دلیل محدودیت هایش از این کشور فرار کرده و در حال حاضر با یک وکیل آمریکایی برای اخذ پناهندگی سیاسی ارتباط گرفته است.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک شاهزاده اماراتی ادعا کرده برای تجربه یک زندگی عادی و رهایی از محدودیت هایش از دبی فرار کرده است.
روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت، یک زن اماراتی که می گوید دختر شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دوبی است، گفته آزادی برای زندگی به شیوه خود را در دوبی نداشته و برای دومین بار اقدام به فرار کرده است. 
پیش از این زمانی که لطیفه آل مکتوم ۱۶ سال داشت اقدام به فرار کرده بود که اقدام موفقی نبود. بعد از آن اتفاق، وی به طور مخفیانه ۳ سال زندان گذراند.
میل آنلاین نوشت لطیفه آل مکتوم مدعی شده است پزشکان اماراتی در بیمارستان به وی موادمخدر تزریق می کردند تا جلوی وی را بگیرند و ایجاد دردسر نکند. 
لطیفه که اکنون ۳۳ سال سن دارد می گوید وی یکی از ۳۰ فرزند حاکم دوبی است و پدرش ۶ همسر دارد و مدعی شده به کمک یک جاسوس فرانسوی موفق به فرار از دوبی شده است. 
وی در حال حاضر در یک قایق در هند پنهان شده و با یک وکیل در ارتباط بوده تا پناهندگی سیاسی در آمریکا بگیرد. قبل از فرار، لطیفه آل مکتوم ویدیویی را از خود ضبط کرده که در آن دلایلش برای فرار از امارات را بیان نموده است. 
لطیفه آل مکتوم مدعی شده از سال ۲۰۰۰ به بعد اجازه خروج از کشور از او گرفته شده است و و اجازه رانندگی را ندارد. همچنین وی مدعی شده آزادی های دیگری که در این کشور توریستی وجود دارد، برای او ممکن نبودند. 
با وجود فرار دوباره از دوبی که این بار موفقیت آمیز بود، دیلی میل نوشت دختر حاکم دوبی گفته است هنوز از خطر در امان نیست.

منبع: گزارش نامه افغانستان

Advert test
۱۳۹۶-۱۲-۲۱ ۱۳۹۶-۱۲-۲۱
کوکچه پرس