تروریستان در ولایت های غزنی وهلمند تلفات بیشتر دادند

انجمن اجتماعی دادخواهان افغان152 نمایش هاآخرین بروزرسانی:سه شنبه ۲۲ حوت ۱۳۹۶ - ۹:۰۵ قبل از ظهر
تروریستان در ولایت های غزنی وهلمند تلفات بیشتر دادند

تروریستان در ولایت های غزنی وهلمند تلفات بیشتر دادند

کابل افغانستان: ۳۳ تروریست در نتیجه عملیات های تعرضی، عملیات های قطعات کوماندو وضربات هوایی نیروهای دفاعی وامنیتی کشور در جریان یکشبانه روز گذشته در ۱۰ ولایت کشته شدند.تورنجنرال دولت وزیری، سخنگوی وزارت دفاع ملی که روز دوشنبه بیست ویکم حوت سال روان در یک کنفرانس خبری در مرکز اطلاعات ورسانه های حکومت سخن می گفت افزود که از این شمار  ۱۸ تروریست در ولسوالی های ده یک و اندر غزنی، ۱۰ تروریست در ولسوالی های مارجه و نادعلی هلمند، ۲ تروریست در ولسوالی زرمت پکتیا و ۳ تروریست در ولسوالی علیشنگ لغمان کشته شدند.به گفته وی  در این عملیت ها ۱۱ تروریست نیز زخم برداشته و۵ فرد مظنون بازداشت شدند.

وزیری همچنان گفت که تیم های انجنیری اردوی ملی ۵۹ حلقه ماین را که از سوی تروریستان در شماری از مناطق جاسازی شده بود، در جریان ۲۴ ساعت گذشته کشف وخنثی کرده اند.

سخنگوی وزارت دفاع ملی گفت که ۱۲ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی وامنیتی هم اکنون در ۱۰ ولایت کشور جریان دارد و قطعات کوماندو نیز ۱۷ عملیات هجومی را در یکشبانه روز گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی کرده اند. درهمین حال ۱۴ حمله هوایی به هدف ازبین بردن مخفیگاه های دشمن اجرا شده است.

تورنجنرال وزیری، عملیات ها  در ولایت های ننگرهار، غزنی، کندهار، زابل، فراه، فاریاب، بغلان، نیمروز وهلمند را پردست دانست وگفت که این عملیات ها با موفقیت جریان دارد.

###

منبع: مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت

Advert test
۱۳۹۶-۱۲-۲۲ ۱۳۹۶-۱۲-۲۲
انجمن اجتماعی دادخواهان افغان