چهار افغان در مراسم عروسی در ایران زخمی شدند

سرپرست اورژانس 115 آران و بیدگل در ایران  از زخمی شدن چهار نفر افغان به دنبال درگیری در یک آئین عروسی در نوش آباد از توابع این شهرستان در ولایت اصفهان  خبر داد.

کوکچه پرس215 نمایش هاآخرین بروزرسانی:جمعه ۱۰ حمل ۱۳۹۷ - ۶:۵۹ بعد از ظهر
چهار افغان در مراسم عروسی در ایران زخمی شدند

به گزارش کوکچه علیرضا راحتی سرپرست اورژانس ۱۱۵ آران و بیدگل ایران روز جمعه گفت: برگزاری آئینی عروسی در شهر نوش آباد پنجشنبه شب به علتی نامشخص به صحنه درگیری تبدیل شد و چهار نفر از تبعه های کشور افغانستان در جریان این حادثه زخمی شدند.

وی افزود: کارشناسان فوریت های پزشکی ساعت ۲۳ شب گذشته پس از گزارش مردمی در محل حضور یافتند و چهار نفر را که با سلاح سرد زخمی شده بودند، به بیمارستان سید الشهداء آران و بیدگل منتقل کردند.

سرپرست اورژانس ۱۱۵ آران و بیدگل بیان کرد: ۲ دستگاه آمبولانس منطقه نوش آباد و شهری در این ماموریت مورد استفاده قرار گرفتند و هم اکنون شرایط عمومی آسیب دیدگان این درگیری رضایت بخش گزارش شده است.

او اضافه کرد: علت بروز این درگیری در آئین عروسی افغانستانی ها از سوی نیروهای انتظامی در حال بررسی می باشد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل، سال ۱۳۹۶ وقوع جرائم خشن در این شهرستان نزدیک به ۴۰ درصد نسبت به مدت مشابه در سال پیش از آن کاهش داشت. شهر نوش آباد با ۱۲ هزار نفر جمعیت از توابع بخش مرکزی آران و بیدگل در سه کیلومتری مرکز این شهرستان قرار دارد.

شهرستان آران و بیدگل با جمعیت افزون بر ۱۰۳ هزار نفر در فاصله ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

۱۳۹۷-۰۱-۱۰ ۱۳۹۷-۰۱-۱۰
کوکچه پرس