روسیه – عربستان؛ نبرد زیر فشار !

کوکچه پرس232 نمایش هاآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۲۴ جوزا ۱۳۹۷ - ۳:۰۵ قبل از ظهر

روسیه – عربستان؛ نبرد زیر فشار !

تا ساعاتی دیگر با ویسل نستور پیتانا رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میان دو تیم روسیه وعربستان برگزار خواهد شد تا انتظار های میلیون ها انسان در سرتاسر جهان به پایان برسد و میزبان نه چندان قدرتمند جام جهانی در دیداری نه چندان دشوار مقابل سعودی ها با حمایت هوادارانش جنگ اول را برگزار نماید.

روسیه در دیدار های دور مقدماتی زیاد آماده نشان نداد، هرچند که چرچسوف تمام باورش پیروزی است، اما روند روس ها تا به امروز  چندان نشانگر برتری آنها در برابر عربستان نیست، شاید سعودی ها اسما حریفی بزرگ خطاب نشوند، اما دیدارهای تدارکاتی که با رقبای بزرگ در سطح جهان برگزار کرده بودند، به آنها ایمان و اعتماد به نفس بالایی داده است!

خوان آنتونیو پیتزی
خوان آنتونیو پیتزی

خوان آنتونیو پیتزی می داند که فشار های سنگینی را از سوی روسای فدراسیون سعودی ها در صورت عدم نتیجه گیری در پبش خواهد داشت و همین مسئله کار او را بسیار سخت خواهد کرد؛ چرا این مربی آرجانتینی به خوبی می داند فدراسیون عربستان جز پیروزی به هیچ چیز اعتقاد ندارد.

استانیسلاو چرچسوف
استانیسلاو چرچسوف

روس ها  آنگونه که بر روی تجارت و سود کلانی که در جام جهانی ۲۰۱۸ حساب کرده اند، بر روی موفقیت و پیشرفت فوتبال خود حساب باز نکرده اند! هرچند که به خودی خود میزبانی جام جهانی بر روی آنها تاثیر مثبت خواهد داشت، اما به طور کلی رویکرد روس ها در این سال ها به لحاظ حرفه ای زیاد موفق نبوده است.

بازیکنان روسیه
بازیکنان روسیه

انتظار می رود روسیه در دیدار برابر عربستان حداقل در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی کاملا احساسی را ارائه بدهد، چرا که آنها در برابر چشمان هواداران خود با شور و اشتیاق بسیاری به میدان خواهند رفت و می دانند که باید نمایشی قابل قبول را از خود به اجرا بگذارند، اما در آن سو عربستانی قرار دارد که بازی فرسایشی همواره جزئی از تاکتیک های آنان است و تا ثانیه های آخر بازی جنگ را ادامه می دهند!

بازیکنان عربستان
بازیکنان عربستان

اگر عمر هوساوی  و محمد الخیبری در فاز هجومی سعودی ها روز خوبی را سپری کنند،تقابل آنها با سرگی ایگناشویچ، ماریو فرناندز و ایگو آکنیفیف بسیار جذاب خواهد بود!

منبع: خبرگزاری ورزش افغانستان

۱۳۹۷-۰۳-۲۴ ۱۳۹۷-۰۳-۲۴
کوکچه پرس