پرتگال – اسپانیا؛ جنگ صدرنشینی در دیدار نخستِ گروه مرگ

کوکچه پرس86 نمایش هاآخرین بروزرسانی:جمعه ۲۵ جوزا ۱۳۹۷ - ۴:۱۹ قبل از ظهر

پرتگال – اسپانیا؛ جنگ صدرنشینی در دیدار نخستِ گروه مرگ

بزرگترین فستیوال فوتبالی جهان روز پنجشنبه عصر آغاز شد تا بیش از ۱ ماه، میلیون‌ها نفر را در گیر خود کند. در اولین دیدار جذاب و سرنوشت ساز جام بیست‌ویکم، از گروه B رقابت‌ها دو تیم اسپانیا و پرتگال با انبوهی از ستارگان از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت کابل به مصاف هم خواهند رفت.

اسپانیا با یک بحران خود ساخته توسط روبیالس دست و پنجه نرم می‌کند؛ رئیس فدراسیون بی‌تجربه اسپانیا خولن لوپتگی را دیروز به جرم عقد قرارداد با رئال مادرید پس از جام جهانی اخراج کرد تا فصای ارودی لاروخا بسیار سنگین دنبال شود. فرناندو هیرو به صورت موقت هدایت این تیم را در روسیه بر عهده گرفت، اما برخلاف نام بزرگ هیرو، او از تجربه مربیگری اندکی برخوردار است. اسپانیا در این دیدار دنی کارواخال مدافع راست ثابت خود را در اختیار ندارد و باید دید عیار هیرو در همین دیدار دشوار ابتدایی چقدر است؟

پرتگال به عنوان قهرمان یورو ۲۰۱۶، پا به این جام گذاشته است. تیمی که با هدایت سانتوس حالا تیم‌تر از گذشته بازی می‌کند و دیگر تنها به کریستیانو رونالدو متکی نیست. کاپیتان شماره ۷ تیم ملی پرتگال، در کنار خود برناردو سیلوا، کوارشما، گونزالو گوئدس و ژلسون مارتینز را می‌بیند و ترکیب قدرتمندتری را به نسبت جام ملت‌های اروپا در کنار خود احساس می‌کند. با توجه به اتفاقات رخ داده در اردوی رقیب و به هم ریختگی ذهنی رقیب اصلی پرتغال، آنها با بخت بیشتری برای پیروزی به میدان می‌رود.

این دیدار جنگ صدرنشینی در این گروه است. هر دو تیم به دنبال پیروزی در بازی اول هستند.

منبع: خبرگزاری ورزش افغانستان

۱۳۹۷-۰۳-۲۵ ۱۳۹۷-۰۳-۲۵
کوکچه پرس