بی میلی طالبان به ادامه جنگ درکندهار

انجمن اجتماعی دادخواهان افغان65 نمایش هاآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۷ سرطان ۱۳۹۷ - ۳:۲۲ بعد از ظهر
بی میلی طالبان به ادامه جنگ درکندهار

بی میلی طالبان به ادامه جنگ درکندهار

کندهار، افغانستان: قوماندان قول اردوی ۲۰۵ اتل می گوید اعلام آتش بس از سوی حکومت سبب شده است طالبانی که در روزهای آتش بس به روستاهای شان رفته اند، دوباره به صفوف این گروه برنگردند.تورنجنرال امام نظر بهبود، پیش از چاشت امروز در دیدار با هیاتی از علما که از کابل به کندهار رفته اند، افزود: با اعلام آتش بس از سوی رئیس جمهور، میزان حملات طالبان در کندهار نیز کاهش یافته و تاکنون آنان شاهد حملات گسترده این گروه در این ولایت نبوده اند.

تورن جنرال بهبود، با تأکید بر آنکه نیروهای اردوی ملی در کندهار با تمام توان وقدرت آماده پاسخ دهی به حمله های احتمالی طالبان می باشند، افزود: بنابر حکم رئیس جمهور، تازمانی که طالبان بر مواضع آن ها حملاتی را انجام ندهند، نیروهای شان حالت تدافعی خویش را حفظ خواهند کرد.

قوماندان قول اردوی ۲۰۵ اتل، مبارزه با فساد و جلوگیری از غصب زمین های دولتی را ازدیگر تلاش های این قول اردو عنوان کرد وگفت که تاکنون شاهد موفقیت های بیشتری در این زمینه بوده اند.

هیاتی متشکل از علما به هدف بررسی وضعیت نیروهای امنیتی، صبح امروز وارد کندهار شده و قرار است افزون بر مسوولان نظامی با مقام های محلی این ولایت نیز دیدار و گفتگو کنند.

###

منبع: مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت

۱۳۹۷-۰۴-۰۷ ۱۳۹۷-۰۴-۰۷
انجمن اجتماعی دادخواهان افغان