انوش دستگیر سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان شد

 فدراسیون فوتبال افغانستان امروز مورخ ۱۹ سرطان سال جاری سرمربی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان را معرفی کرد.

کوکچه پرس41 نمایش هاآخرین بروزرسانی:سه شنبه ۱۹ سرطان ۱۳۹۷ - ۴:۲۹ بعد از ظهر
انوش دستگیر  سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان شد

این مراسم با حضور “کرام الدین کریم” رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان، تعدادی از رؤسای ولایات، مسئولان فدراسیون فوتبال و رسانه ها برگزار شد.

فدراسیون فوتبال افغانستان انوش دستگیر، کمک مربی اسبق تیم ملی را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال انتخاب کرد.

کرام الدین کریم، رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان ضمن قدردانی از سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال «اوتو فیستر» به پاس زحمات و کوشش های بی شائبه وی در مدیریت و برنامه سازی تیم ملی فوتبال؛ انوش دستگیر جوان پرتلاش و با استعداد افغان را گزینه ای خوب برای جایگزینی فیستر دانست.

کریم گفت: فدراسیون فوتبال افغانستان در شرایط کنونی گزینه بهتری از انوش را نمیتواند داشته باشد، انوش یک افغان و یک جوان متعهد به مردم و کشور خود است.

در ادامه این مراسم، انوش دستگیر گفت که تمام تلاش خود را برای پیشرفت تیم ملی افغانستان انجام می دهد.

انوش از تشکیل تیم دوم ملی افغانستان یاد کرد که گزینش و تمرینات این تیم در داخل افغانستان صورت خواهد گرفت.

وی در رابطه با اینکه طی چند سال گذشته تیم ملی افغانستان پیشرفت داشته یا نه، افزود: قطعاَ پیشرفت های خوبی داشته ایم، ما از گروهی که بازی های نسبتاً سطح پایینی دارند، بالا آمدیم و حالا در مقابل تیم های درجه دوم آسیا مثل تاجیکستان، ازبکستان، ترکمنستان، هند… قرار گرفتیم که با تمرین، پشتکار زیادتر، برنامه و هدف مشخص تا چند سال دیگر در رده تیم های درجه یک آسیا قرار خواهیم گرفت.

در پایان نیز قرارداد دوساله بین فدراسیون فوتبال افغانستان و انوش دستگیر، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان به امضا رسید.

۱۳۹۷-۰۴-۱۹ ۱۳۹۷-۰۴-۱۹
کوکچه پرس