جزئیات پیشنهاد سنگین رئال مادرید به نیمار فاش شد!

کوکچه پرس58 نمایش هاآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۲۱ سرطان ۱۳۹۷ - ۲:۰۶ قبل از ظهر
جزئیات پیشنهاد سنگین رئال مادرید به نیمار فاش شد!

جزئیات پیشنهاد سنگین رئال مادرید به نیمار فاش شد!

به نظر می رسد کم کم باید شاهد حضور ستاره برازیلی سابق بارسلونا با پیراهن رئال مادرید باشیم.

رویای نیمار برای شخص فلورنتینو پرز کم کم تبدیل به جنون و دیوانگی تبدیل شده است. در حقیقت با جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید، ریاست این باشگاه به دنبال جذاب یک یا دو فوق ستاره برای جانشینی او است.

همه می دانند که نیمار هدف اصلی پرز است و مذاکره با خود این بازیکن و پدرش کار دشواری نیست زیرا خانواده نیمار نشان داده اند که به اصطلاح اهل معامله هستند اما در نقطه مقابل باشگاه پاری سن جرمن و خاندان سلطنتی قطر هیچ علاقه به جدایی این ستاره ۲۶ ساله ندارد اما خود نیمار می داند که برای بردن توپ طلا در فرانسه تنها وقت خود را تلف می کند.

نیمار
نیمار

برخی از نشریات مادریدی و هواداری نزدیک به رئال مادرید بسته پیشنهادی قهرمان اروپا برای این ستاره برازیلی را فاش کرد که در این پیشنهاد ۳۳۰ میلیون یورو برای جدایی نیمار از پاریس در نظر گرفته شده است و دستمزد نجومی ۴۹ میلیون یورویی برای او در نظر گرفته شده است. رقمی که می توانست به راحتی رونالدو را در این تیم نگه دارد اما مخالفت با پیشنهاد رونالدو باعث شد تا او درخواست جدایی دهد.

باید دید واکنش باشگاه رئال مادرید به این خبر چه خواهد بود ولی آنچه مسلم است این است که پرز شدیدا به دنبال خرید یک ستاره بزرگ در همین تابستان است.

منبع: خبرگزاری ورزش افغانستان

۱۳۹۷-۰۴-۲۱ ۱۳۹۷-۰۴-۲۱
کوکچه پرس