تغییر و تحولات رئال مادرید؛ از کدر فنی تا بازیکنان

کوکچه پرس35 نمایش هاآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۲۱ سرطان ۱۳۹۷ - ۲:۳۶ بعد از ظهر
تغییر و تحولات رئال مادرید؛ از کدر فنی تا بازیکنان

تغییر و تحولات رئال مادرید؛ از کدر فنی تا بازیکنان

تیم فوتبال رئال مادرید در فصل جدید با تغییر و تحولات بسیاری لالیگای اسپانیا را آغاز خواهد کرد.

ابتدا پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، زین الدین زیدان از سمت این تیم کناره‌گیری کرد و خولن لوپتگی که سرمربیتیم ملی اسپانیا در جام جهانی بود با رئال قرارداد همکاری امضا کرد که پس از چند روز لوپتگی به دلیل مخفی کردن امضای قراردادش با کهکشانی‌ها از سمت سرمربیگری اسپانیا اخراج شد و به مادرید آمد و چند روز بعد مراسم معارفه‌اش در سانتیاگو برنابئو برگزار شد.

خولن لوپتگی
خولن لوپتگی

این تیم جابجایی‌هایی هم داشت، از جمله ابتدا اودریزولا را به خدمت گرفت و بعد از آن ستاره پرتگالی خود یعنی کریستیانو رونالدو را که ۹ سال در این باشگاه توپ می‌زد به یوونتوس فروخت.

کریستیانو رونالدو - یوونتوس
کریستیانو رونالدو – یوونتوس

در پی همین خرید و فروش‌ها روز گذشته هم مدافع دیگر کهکشانی‌ها یعنی اشرف حکیمی با قراردادی قرضی و دو ساله راهی بورسیا دورتموند شد.

اشرف حکیمی - بورسیا دورتموند
اشرف حکیمی – بورسیا دورتموند

کهکشانی‌ها به جز آلوارو اودریزولا دو بازیکن دیگر به نام‌های رودریگو گوئس و آندری لونین را هم جذب کرده‌اند و حالا باید مهمترین اقدام خود را در دستور کار خود قرار دهند و آن هم چیزی نیست جز پر کردن جای خالی کریستیانو رونالدو که پرز باید تدبیری در این خصوص بیندیشد.

آلوارو اودریزولا - رئال مادرید
آلوارو اودریزولا – رئال مادرید

پس از رسمی و قطعی شدن خولن لوپتگی به عنوان سرمربی کهکشانی‌ها، این سرمربی کدر فنی خود را برای فصل جدید معرفی کرد که مورد قبول باشگاه هم قرار گرفت. آنتونیو پینتوس به عنوان بدنساز که در دوران زیدان هم در این راس قرار داشت، پابلو سانز کمک مربی، اسکار کارو بدنساز، خوان کانالس مربی دروازه بان ها، خوزه کنده بدنساز و خاویر مایو بدنساز به عنوان دستیاران و کمک‌های تیم در فصل جدید معرفی شدند.

اعضای کادر فنی رئال مادرید
اعضای کدر فنی رئال مادرید

منبع: خبرگزاری ورزش افغانستان

۱۳۹۷-۰۴-۲۱ ۱۳۹۷-۰۴-۲۱
کوکچه پرس