انریکه: ما به اینجا آمدیم تا بهترین اتفاق ها را رقم بزنیم

کوکچه پرس60 نمایش هاآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۲۸ سرطان ۱۳۹۷ - ۵:۳۳ بعد از ظهر

انریکه: ما به اینجا آمدیم تا بهترین اتفاق ها را رقم بزنیم

لوئیس انریکه، سرمربی جدید اسپانیا  با حضور در فدراسیون فوتبال این کشور رسما معارفه شد تا کارش را ماتادورها آغاز کند.

انریکه، سرمربی ماتادورها در این معارفه گفت: ما تمام اتفاق های رخ داده را تحلیل خواهیم کرد. کار لوپتگی و هیرو خوب بود. کلمه شکست واقعا زشت است. موانعی در راه به وجود می آید که باعث شکست می شود. ما به اینجا آمدیم تا بهترین اتفاق ها را رقم بزنیم. اینجا هیچ انقلابی رخ نداده است. تغییراتی اتفاق افتاده است.

وی افزود: این طبیعی است که در ترکیب تیم ملی اسپانیا منتظر تغییراتی باشید چون هر مربی ای سبک و تاکتیک خاص خود را دارد. مربی وظیفه بزرگی را بر دوش دارد و باید در انتخاب هایش دقت کند. من با هیچ بازیکنی صحبت نکردم و آنها را با نگاه به بازی هایشان انتخاب می کنم. ما سبک  بازی خودمان را داریم به طبع آن لیست اولیه تیم ملی اسپانیا را اعلام خواهیم کرد. رسانه ها باید منتظر تغییراتی در ترکیب تیم ملی باشند و پیش بینی های زیادی در این باره می شود.

سرمربی سابق بارسلونا در پایان گفت: ما به تلاشمان ادامه می دهیم تا وضعیت‌مان را بهتر کنیم. شما باید به بهترین شکل دفاع کنید و از فرصت های به دست آمده جلوی دروازه نهایت استفاده را کنید. قضیه پیکه متفاوت است چون او دو سال پیش اعلام کرده بود که بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ خداحافظی می کند. این حالت خاصی برای پیکه است و باید به تمام بازیکنان احترام بگذاریم.

منبع: خبرگزاری ورزش افغانستان

۱۳۹۷-۰۴-۲۸ ۱۳۹۷-۰۴-۲۸
کوکچه پرس