ادعای جالب رئیس باشگاه لاتزیو

کوکچه پرس40 نمایش هاآخرین بروزرسانی:پنج شنبه ۱۸ اسد ۱۳۹۷ - ۲:۰۸ قبل از ظهر

ادعای جالب رئیس باشگاه لاتزیو

لوتینو، رئیس باشگاه لاتزیو بر این باور است که سرگی میلینکویچ ساویچ بدون شک در بین تمامی بازیکنان جهان بهترین است.

سرگی که تنها ۲۳ سال سن دارد در سال ۲۰۱۵ از تیم خنت به لاتزیو پیوست و در این مدتی که در این تیم حضور داشت بهترین عملکرد را از خود بر جای گذاشت. به همین خاطر این روزها پیشنهادات بسیاری از باشگاه‌های اروپایی کسب کرده است. اما لوتینو به مانند فصل گذشته هم نمی‌خواهد که سرگی را از دست بدهد.

در همین خصوص لوتینو در گفتگویی با یک روزنامه ایتالیایی اظهار داشت:

سرگی در این مدتی که در تیم حضور داشته بهترین عملکرد را از خود برجای گذاشته است. با قاطیت می‌توانم بگویم که ساویچ بهترین بازیکن جهان است. او با توانایی‌های فوف‌العاده‌ای که دارد چشم بسیاری از باشگاه‌ها را به خود دوخته است. فصل پیش هم به دنبال او بودند وای من رقم فروش او را ۱۱۰ میلیون یورو عنوان کردم که این رقم بالا برای تیم‌ها سنگین بود و او در لاتزیو ماند.

حال این روزها می‌گویند که پل پوگبا بهترین بازیکن جهان است، اما من این اعتقاد را ندارم و هر کس هر چه که می‌خواهد بگوید ولی نظر من این است که سرگی تنها بازیکن بهترین جهان است و خواهد بود. اگر خودتان هم دقت کنید می‌بینید که ارزش پوگبا ۱۰۵ میلیون یورو است در حالی که ارزش ساویچ فصل پیش ۱۱۰ میلیون یورو بود. این قول را به هواداران می‌دهم که ساویچ در تیم خواهد ماند.

سرگی میلینکویچ ساویچ - پل پوگبا
سرگی میلینکویچ ساویچ – پل پوگبا

منبع: خبرگزاری ورزش افغانستان

۱۳۹۷-۰۵-۱۸ ۱۳۹۷-۰۵-۱۸
کوکچه پرس