افغانستان

اعلامیه جبهه مقاومت ملی در ارتباط با همبستگی بزرگان جهاد و مقاومت

هموطنان گرامي!
صمیمیت و همبستگی از پیام‌های ارزشمند عید است که خداوند آن را در این روزهای فرخندهٔ عید سعید فطر نصیب گردانید.
با بزرگان جهاد و مقاومت افغانستان من‌جمله امیرصاحب اسماعیل‌خان، جناب صلاح الدین ربانی، استاد عطامحمد نور، جناب محمد یونس قانونی و الحاج الماس زاهد صحبت‌های سازنده ای برای رفع سوء تفاهمات و همآهنگی بیشتر داشتیم. در این راستا تلاش های مثبت و مؤثری در جریان است که امیدواریم در روزهای آینده خبرهای شاد کننده ای به هموطنان عزیز خود داشته باشیم.
ما هیچ چیزی را شیرین تر و ضروری تر از اتحاد و انسجام نیروها و شخصیت های مؤثر سیاسی و جهادی نمی دانیم. جبههٔ مقاومت ملی از آغاز تشکیل برای همبستگی و انسجام همهٔ نیروهای سیاسی، نظامی و نخبه گان فکری و مدنی مساعی جمیله ای به خرج داده و آغوش خودرا برای همکاری و همبستگی با همه آزادی خواهان باز نگاه داشته است. ما اعتقاد داشته و داریم که بدون ایجاد یک اجماع کامل نمی توان به اهداف والای آزادی و نجات کشور از چنگال افراطیت و تروریزم بین المللی دست یافت.
انتظار ما از رهروان راه آزادی (جهاد و مقاومت) حرمت گذاشتن به همه بزرگانی است که در راه آزادی کشور مجاهدت ورزیده و زحمات زیادی را متقبل شده اند. احترام به این بزرگان حرمت گذاری به تاریخ مبارزات معاصر سر زمین ما است.
به امید آزادی کشور و رسیدن به صلح و ثبات پایدار!
جبهه مقاومت ملی
۱۴۰۲-۲-۶ خورشیدی

دکمه بازگشت به بالا